Psychopat Bejr opět řádil. Pro starostu si došel až do kanceláře

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Red Face


Z duelu s Tomášem Le Sym už nic nebude, tak se Aleš Bejr zaměřil na jiné jméno. Vybral si politika Pavla Novotného a evidentně to myslí vážně. Když mu starosta Řeporyjí odpověděl výzvou na zápas ve fackované, byla to voda na jeho mlýn, tak ještě dost přitvrdil. Za šokovaným Novotným si došel až do kanceláře!


Když kontroverzní starosta zpochybnil Bejrovy zápasnické kvality, ani on sám v tu chvíli asi netušil, jaké peklo se tím rozpoutá. Nový šéf Red Face se toho samozřejmě ihned chytil.

"Já teď tady vyzývám Novotného na zápaseček. Může si vybrat, jaký chce styl. V kleci spolu vyřešíme, kdo umí ho*no, kdo se neumí prát," vzkázal mu na tiskovce s tím, že jejich zápas bude sledovanější než celý Clash. 

Odpověď přišla celkem záhy. "Poslouchej, ty nulo! Já s tebou nemůžu boxovat, ale hlavně ty neumíš boxovat! Já jsem tvůj box viděl a ty ho vůbec neumíš! Slyšels někdy o fackovaný, ty i*iote? Ne? Tak si o ní něco zjisti! Buze*ante!" natočil Novotný ve videu, v němž nadávkami rozhodně nešetřil.

Jen tím ale dráždil hada bosou nohou. Psychopat si pro něj přišel až do kanceláře! "Nazdar Pavlíčku, viděl jsem to video, jak jsi na mě udělal tu výzvičku. Teď se k tomu vyjádři. Copak, ty jsi spinkal?" obořil se na politika ODS, který působil dost rozzlobeně. Na téhle scénce nebylo hraného nejspíš vůbec nic. 


"Děláte si ze mě p*del? Můžete to vypnout?" burácel na kameramana, který byl samozřejmě přítomen. "Tohle mi neříkali, že se bude dít. Vypněte to, do ha*zlu! Tady jseš na úřadě, do p*či!" zvyšoval hlas na Bejra, který se dožadoval termínu jejich fackovací bitvy. "Řekni mi to a já odejdu," slíbil tenhle šílenec, jenž si jméno udělal hlavně vyváděním v Clashi. 

"Hele, ty majiteli, ty víš, že to beru vážně, ne? Aleši, já tě fakt profackuju," kontroval Novotný a nakonec ujistil, že v září bude připraven.  

Pokud k téhle bizarní "bitce" vážně dojde, tak se jistě máme na co těšit.