Psychopat Bejr má další vzkaz pro řeporyjského starostu. Ukázal prase

Aleš Bejr v ráži.

Aleš Bejr v ráži.FOTO: Red Face


Řevnivost mezi kontroverzním starostou pražských Řeporyjí, Pavlem Novotným a stejně výrazným spolumajitelem organizace Red Face, Alešem "Psychopatem" Bejrem, se zdaleka ještě nevyčerpala. V nejnovějším videu přirovnává Bejr svého vytouženého oponenta k praseti. 


Zesměšňující video sdílela na svém Instagramu organizace Red Face. "Nazdar, vy močálové," začíná Bejr video svým typickým pozdravem a na sobě má červenou boxerskou helmu a tréninkové rukavice. Na videu za ním je na zahradě vidět prase. "Asi poznáváte Páju, který přijal výzvu a následně se pokakinkoval. Pája, prase Řeporyje, pan starosta."

Následně se k praseti sklání a začíná s ním konverzaci. "Jo, Pájo, ty zrovna co, ty zrovna kakáš. Z čeho kakáš? Jo ze mě kakáš, kamarádíčku," šišlá na prase. "Každopádně smlouva se musí plnit, vzal sis záložičku, ne jenom jednu. Smlouva je podepsaná a ty se z toho nevyhneš."

Poté chvilku poslouchá, zda prase přeci jen pro něj nemá nějakou odpověď. Pokračuje s tím, že se ho očividně bojí, ale on má pro něj i tak neopakovatelnou nabídku.

"Poslouchej mě dobře. Toto na facky potřebovat nebudeš," a s těmi slovy ostentativně odhazuje boxerskou helmu. "My za tebou přijdeme do tvé kanceláře, ano, s celým týmem, rozhodčí, stoleček, ochranné pomůcky, aby se ti náhodou nevylomil zoubeček a my ten zápas uděláme u tebe v kanceláři Řeporyje Praha, co si o tom myslíš?"


Prase dostalo další možnost se k situaci vyjádřit, ale dopadlo to stejně jako předtím. "Jo, ty stále se***, kamarádíčku, nevadí, vezmeme i plínečky, takže se těš a my za tebou přijdeme a těšte se i vy," v tu chvíli se Bejr opět zvedá a obrací se zpět ke kameře.

"Protože ku***, já jsem teď tady šéf a mě nebude nikdo oje**vat, ani takovéto prase!" uzavírá video s výrazem, kterým chtěl starostu Řeporyjí pravděpodobně vyděsit.

Zda starosta odmítne či jak zareaguje je ještě ve hvězdách. Fanoušci mu ale stále fandí. "V jediný věci ti fandím, dej mu," píše jeden fanoušek pod videem. "Tak je to Filípek nebo Pája? Já už tomu nerozumím. Prase má asi rozdvojenou osobnost," vtipkuje další. "Bejre, jsi Top. Dostalo to konečně grády," uzavírá poslední.