Problémy v posteli. Žralok se přiznal k problémům s dokončením

Žralok.

Žralok.FOTO: se souhlasem Patrika Hüblera


Patrik Hübler, přezdívaný Žralok, patří bezesporu mezi nejvýraznější a zároveň poměrně kontroverzní tváře organizace Clash of the Stars. Přestože se dnes kromě zápasení věnuje i podnikání, jeho minulost nebyla vždy růžová, odseděl si i pár let ve vězení.


Nedávno byl hostem pořadu Herna, kde se ho modelka a další z tváří Clash of the Stars, Táňa Bystroňová, ptala na řadu otázek na tělo. Stihli toho spolu probrat vážně dost od financí, vzdělání, zápasení až po ženy.

Prozradil také, jak to s ním v rámci Clash of the Stars vypadá. 
Fanoušci se tak mohou těšit na zápas s Karlosem Bendou, jehož datum konání ale teprve bude upřesněno. A hodně do budoucna také přislíbil zápas 3v1 s tím, že pokud by se mu to podařilo, mohlo by poté dojít i na 4v1.

Dále se Žralok přiznal ke svým obtížím v rámci milostného života. Téma začal tím, že si s nějakou ženou užíval po celou noc. "Já to mám rád, takže já jako nikam nepospíchám," odpověděl Táně, která se mu smála, že nejspíš není dobrý milenec. "No a mám problémy s dokončením," přiznal se poté.


Na to se ho Táňa zeptala, zda myslí sebe, což potvrdil. "Partnerky ne, ty jsou spokojený," dodal. S poznámkou, že asi ještě nepotkal nikoho, kdo by se mu opravdu líbil, nesouhlasil. "A to jsem našel, ale říkám, fakt s tím mám velký problémy," pokračoval. "Může za to přemíra sledování porna, protože samozřejmě to ti potom jakoby to a vůbec celkově no... nevím, tak asi zase se za to zlobit nemusím, protože určitě je lepší, když máš problém dokončit, než kdyby si dokončila za minutu, jo, a co potom."

Táně takto upřímným přiznáním sebral slova, fanoušci na Instagramu si ale s odpovědí věděli rady a někteří se dokonce přiznali ke stejnému problému. "Přeho**ná generace závislá na pornu.. taky s tím bojuju," napsal jeden z nich. "Třeba, když zkusí chlapa, tak mu to půjde líp než se ženskou," narážel další na Žralokovo přiznání. "Neznám víc upřímnýho člověka," uzavřel se smíchem poslední.