Přízrak? Dokáže sníst 20kilové jehně, zvedne 400 kilo nad hlavu

Arbab Khizer Hayat...

Arbab Khizer Hayat...FOTO: Profimedia.cz


Nikdy se nepotkali, dělí je od sebe tisíce kilometrů, přesto si k sobě našli cestu. Spíš vlastně jen jeden, který si z toho druhého utahuje. Na jedné straně Angličan Eddie Hall, bývalý nejsilnější muž světa, který zkusil i box, teď trénuje na MMA. Na druhé straně pákistánský Arbab Khizer Hayat, známý jako Khan Baba. 


Právě tento "silák" na svých sítích dokazuje, jak je silný, co vše zvládne, dokonce má být mistrem světa mezi siláky. Kdyby tomu tak bylo, Hall by o tom něco věděl, proto právě vtípky a utahování si.

Před pár dny Hall zveřejnil video, kde komentuje, jak měl Khan Baba vytáhnout nad hlavu 400 kilogramů. Úlet. Podle videa se tak mělo stát na světovém šampionátu v roce 2017.

Už z provedení cviku je vidět, že tohle je fikce, která má do zmiňované váhy daleko. Poté střih na fanoušky, kteří výkonu tleskají. A tím video nekončí. Další "neuvěřitelné" výkony.

Co na to Eddie Hall? Ten se baví. Vy můžete taky, podívejte se na video.


Ještě předtím měl také Hayat zvednout nálož na mrtvý tah. Pákistánec okomentoval před časem Hallův rekord v mrtvém tahu 500 kilo. On prý dá o sto kilo více. "Kdybych to nedal, nikdy bych se nenazýval nejsilnějším mužem na světě," citoval Hayata essentiallysports.com. 

A takhle si on žije. Hlavně, že je spokojený.

Tento Hulk se také rád prezentuje videi s jídlem. Jedním z posledních byl záznam, kde měl sníst sedmikilovou porci masa s rýží. Jestli to bylo opravdových sedm kilo, jestli to opravdu celé snědl, nevíme, ale tento nápad zaujal. A o to v tomto případě šlo.

Tenhle člověk ale nemá hranice. Třeba koncem minulého roku přijal výzvu, snědl 20kilové jehně. Tedy měl sníst. Na svůj Instagram uveřejnil sestříhané video. Kde se tenhle člověk zastaví, má hranice?