Příprava na zápas v rytmu salsy. Fotbalista Manchesteru United zachycen, jak si s bubnem užívá sluníčka

Fred.

Fred.FOTO: Profimedia.cz


Monique Salum, manželka brazilské fotbalové hvězdy Freda, sdílela video, jak si její manžel užívá na sluníčku. Fred seděl bezstarostně na kraji silnice a hrál na buben v rytmu salsy, viditelně nadšený z toho, že se vrátil domů.


Monique, inženýrka chemie, modelka a influencerka, poznala další stránku z povahy svého manžela a na svých stories sdílela video s jeho bezstarostným dováděním na silnici před domem, když si užíval paprsky dubnového slunce. 

S tabletem na střeše svého auta, ze kterého si pouštěl hudbu, 30letý Fred s radostí bušil do atabaque, vysokého afrobrazilského ručního bubnu. Fred, který občas radostně natahoval ruce nad hlavu, rozhodně nevypadal jako muž, který se ve čtvrtek večer chystal na důležitý zápas.


Monique je ve videu slyšet, jak v portugalštině povzbuzuje svých 303 000 sledujících na Instagramu, aby se na hudební vystoupení jejího manžela podívali. A ten se šťastně rozhlédl, když ji spatřil a své vystoupení s radostí prožíval o to více. Manchester United se totiž v neděli v rámci Premiere League utkali s Nottinghamem Forest, kde Fred nastoupil pouze z lavičky náhradníků. Návrat do slunného Manchesteru tak musel být pro Brazilce pohlazením na duši. 

Fred se k Manchester United přidal v červnu 2018 za údajnou částku 47 milionů liber. Smlouvu podepsal na pět let a v prosinci 2022 byla smlouva prodloužena až do roku 2024. Zároveň je fotbalista také součástí brazilského národního týmu a jeho současná forma je často popisována jako nejlepší v jeho kariéře vůbec.