Princezna Droběna se chce pobít v Red Face. Váží skoro čtvrt tuny

Princezna Droběna...

Princezna Droběna...FOTO: RED FACE


Bitva tři na dva, souboj cirkusáka Vencíčka s Tongpem nebo zápas youtubera Frescoota s francouzským komikem Jean-Claude Mémortem. To jsou hlavní taháky turnaje Red Face 3, který má proběhnout 6. dubna v pražské Unyp Aréně. Vedení organizace chce ale fanouškům nabídnout ještě těžší kalibr. Do akce hodlá povolat princeznu Droběnu. Dámu vážící bezmála čtvrt tuny!


Některé organizace nabízejí fanouškům sportovní kvalitu, některé se soustředí spíš na bizár a show. Netřeba zdůrazňovat, do jaké skupiny chce patřit právě Red Face. Navzdory všemožným prohlášením, které už nebere nikdo vážně, se rozhodla vydat na cestu totálního extrému a právě Droběna do něj zapadne víc než dobře. 

Dvakrát hezký pohled na ni sice není, jistý okruh fanoušků může ale pobavit. Třeba se v kleci pobaví i ona sama. 

"Jdu si pro titul. Já mám hlad!" ujistila tahle obézní princezna na jednom z videí, které se objevily na instagramovém účtu organizace. "Tak co, kdo si troufá?" vyzvala potenciální soupeřky a ty se jí začaly už hlásit. 


Jestli Droběna na zápas dorazí či ne, ale není vůbec jisté, notabene ještě v Red Face. Vedení už slibovalo fanouškům Lucii Pudilovou, Davida Hoška, Dana Vinniho či íránského Hulka, ani jeden z nich se ale v organizaci neobjevil. Podle všeho to ani neměli nikdy v plánu. 

Zúčastnit by se zato měl manžel Droběny. Skoro 220 centimetrů vysoký mechanik, jehož nyní Red Face promuje spolu s ní.

Zajímal by vás souboj s někým z nich?