Pravděpodobně se rozejdou, komentuje moderátor vztah Ronalda a Georginy

Georgina Rodríguez a Ronaldo.

Georgina Rodríguez a Ronaldo.FOTO: Profimedia.cz


Moderátor portugalské televizní show Leo Caeiro prohlásil, že je pravděpodobné, že Cristiano Ronaldo a Georgina Rodríguez se rozejdou. Osmatřicetiletý Ronaldo a devětadvacetiletá Rodríguez jsou spolu sedm let od doby, co se v roce 2016 seznámili v Madridu, kde Georgina pracovala v obchodě Gucci. Zdálo se, že jejich vztah sílí, jejich pouto bylo k vidění i v seriálu "Soy Georgina" z produkce služby Netflix.


Následně však v portugalském televizním pořadu 'Noite das Estrelas' vztah páru rozebíralo několik televizních moderátorů a psycholog. Moderátor Caeiro se vyjádřil k tomu, jak se podle něj jejich vztah vyvíjí, a tipoval, že se dvojice nakonec rozejde. 

"Říkám to už několik měsíců. Nevede se jim dobře a je pravděpodobné, že se rozejdou. Skutečnost je taková, že CR7 už ji má plné zuby. Taková je realita. Stále tvrdím, že žádná svatba nebude. Jsou spolu jen proto, že těží z pozornosti, kterou získávají," prohlásil dle deníku Marca.


Nedávno se totiž objevily zprávy ze Španělska, které tvrdily, že pár má problémy. Ronaldo má údajně už dost "sobeckých" výstřelků své partnerky Georginy Rodríguez. Španělská modelka je pravidelně vídána v seriálu Netflixu, jak nakupuje luxusní módní kousky za přemrštěné ceny. Vztah dvojice se však vždy zdál být blízký a na veřejnosti to nevypadalo, že by mezi nimi byly nějaké problémy.

Podobné dohady však sama Rodríguez vyvrací. Modelka a influencerka během jedné z epizod seriálu poznamenala, že se cítí být s Ronaldem vdaná. "Víc vdaná už opravdu být nemůžu. Cristiano a já jsme manželé v očích Božích, to je vše, na čem mi záleží."

Cristiano Ronaldo a Georgina Rodríguez často zveřejňují na Instagramu fotografie z večerů strávených u večeře v luxusních restauracích. Dvojice bydlí v Rijádu v Saúdské Arábii, Ronaldo se tam v lednu přestěhoval kvůli svému přestupu do klubu Al Nassr, kde údajně vydělává 200 miliónů ročně.