Po blamáži omluva soupeři i fanouškům. Freescoot si posypal hlavu popelem za aroganci

Po boji...

Po boji...FOTO: Red Face


Přiznal, že se na zápas skoro vůbec nepřipravil, podle toho to i dopadlo. Po neúspěšné misi v Clash of the Stars nevyšla youtuberovi Freescootovi ani jeho premiéra v Red Face. V sobotu v Unyp Aréně podlehl Francouzi Jean-Claude Mémortovi, populární komik ho v kleci porazil rozdílem třídy. Den po turnaji se však český youtuber k blamáži vrátil. S modřinami na hlavě se omluvil fanouškům, soupeři i samotné organizaci.


Když nepočítáme zcela nedůstojný zápas bezdomovců, kteří se pobili na přání nového šéfa Red Face Aleše Bejra, měl být právě duel Mémort vs. Freescoot hlavní zápas večera.

Po řadě ostudných výkonů se hrstka diváků v hale těšila, že alespoň tohle bude stát za to, vysoká očekávání ale naplnil pouze Francouz. Jako téměř jediný dorazil na turnaj ve formě a připravený, svému českému soupeři nedal žádnou šanci. Bez větších potíží ho ukončil už v prvním kole. 


Alespoň po bitvě ale Freescoot ukázal něco, co mu dosud chybělo. Tedy jistou míru sebereflexe.

"Je po zápase, jak jste viděli, tak jsem prohrál. Chtěl bych si tímto posypat popel na hlavu a omluvit se soupeři, organizaci i všem divákům, co přišli. Poslední dobou jsem se choval fakt arogantně. Nedal jsem tomu, co jsem dát měl, podcenil jsem to. Přistoupil jsem k tomu bez respektu ke svému soupeři. Upřímně, náš zápas jsem měl úplně u p*dele, což by se stávat určitě nemělo. Dobře mi tak, že to takhle skončilo. Řešil jsem nějaké své věci. Rozchod, stěhování, všechno dohromady. Měl jsem tím za*ebanou hlavu a choval jsem se jak úplná p*ča, za což se omlouvám. Vím, že jsem nebyl zrovna vzorem. Nebylo to fajn," poznamenal na Instagramu mladý rapper, který ještě nedávno patřil ke spolumajitelům Red Face.

Po Bejrově nástupu o svůj vlastnický podíl ale přišel a je otázkou, co s ním bude dál. Stejně jako se samotnou organizací, jež po slibovaném restartu vsadila na totální bizár. V sobotu ukázala lidem nové dno. "Jestli budu mít ještě někdy zápas, to fakt nevím. Upřímně říkám, že mi tohle moc nechutná. Nejsem člověk, co se pere na ulici," naznačil Freescoot, že ani jemu se nepozdává směr, jakým se Red Face začala ubírat.