Plácaná po zadku, díl třetí. Ve hře je i boj v bahně

Co zažije tato slečna?

Co zažije tato slečna?FOTO: Red Face


Jedna si říká Irinečka, ta druhá Klarys a už brzy si dají zápas v Booty Slap. Dvě krásky z Only Fans se na Red Face 3 utkají v plácané přes zadek. A přítomna bude i silikonová divoška Lulu, která tuto hodně bizarní bitvu ovládla už na minulém turnaji. Tentokrát se ale pobije pod pravidly MMA, byť  nejspíš lehce upravenými.


Booty Slap alias fackovaná po zadku je netradiční disciplína oblíbená hlavně v Rusku, v Česku si své fanoušky teprve hledá. Někomu se líbí, další ji odsuzuje, do bojových sportů však samozřejmě nepatří. Red Face ale vsadila na čistý bizár a tuhle linii bude na turnaji číslo tři držet více než kdy jindy. 

"Ještě donedávna jsme spolu žádný problém neměly. Jelikož jsem se ale nedávno dozvěděla, že se vyspala s mým bývalým přítelem, teď už mezi námi konflikt trochu je. Chci ji potrestat," uvedla na tiskové konferenci Klarys, která se stejně jako Irinečka snaží prorazit na Only Fans.


Víc o sobě bohužel neprozradily, sdílnější však byla alespoň známá blondýnka Lulu. Ta se v kleci pobije s Denise Ayverdi o to, která z nich si měla zasloužit být kdysi milenkou Karlose Vémoly. 

"Obě jsme s ním ve stejnou dobu randily. A já netušila, že má ještě někoho, kromě Lely. Takže se nemusíme. Je to už pár let. Doufám, že tentokrát si to dokážeme vyříkat," uvedla na tiskovce Lulu, která údajně navrhuje pobít se v bahně. 

Splní Red Face její požadavek?