Peklo v Clashi. Počkám si na tebe venku, slíbil Datel Čonnymu. Ten na něj vysypal pytel s moukou

Tady bylo vše v pořádku.

Tady bylo vše v pořádku.FOTO: Clash of the Stars


Jestliže v některých případech se v Clashi jede nenávist dost na sílu, v tomhle případě je naprosto nefalšovaná. A na B4THECLASH to bylo víc než cítit. Influenceři Marek "Datel" Valášek a David "Čonny" Čonka tam na sebe startovali už na první dobrou, hlavně druhý jmenovaný vypadal dost rozzuřeně. Datla několikrát napadl. V jeden moment na něj vysypal pytel s moukou. 


I když tenhle zápas přibyl na ostravskou kartu až jako poslední, tradiční studio s Tomášem Le Sym si oba muži střihli jako první. A stálo to fakt za to. Střemhlav po sobě pálili už na tiskovce, kam se Datel připojil z domova, tváří v tvář to ale bylo ještě dvakrát lepší.

"Já na tiskovku šel, protože jsem se chtěl s tebou porvat rovnou na ulici, ale můžeme si to vyřídit alespoň tady. Teď hned. Mě totiž vážně nebaví poslouchat ty tvoje intriky. Chápeš to?" hřímal Čonka, který se na posledním turnaji dostal do konfliktu s Valáškovým bráchou. 

Když pak zveřejnil Datlovo soukromé číslo, jeho rivala to samozřejmě naštvalo. Dokonce natolik, že spolu s kamarády posprejoval Čonnymu auto. Ne, tihle dva spolu na pivo určitě nepůjdou. Místo toho si to v kleci dají na život a na smrt.


"Zkus na mě jen sáhnout a já ti ji okamžitě nahulím. Věř mi," varoval Čonka Datla, přitom to byl ale on, kdo zprvu útočil jako první. Na pomoc mu navíc chodil i Snejks, jenž si v úvodu studia hodil staredown s Martinem Kociánem.

V jeden okamžik to tak Datel už nevydržel a soupeři útok vrátil. Vzduchem létaly rány pěstí. Vlastně byl skoro zázrak, že se tenhle B4 podařilo dotáhnout až do konce. "Počkám si na tebe venku," pohrozil Valášek, který už na tiskovce slíbil, že když Čonnyho neukončí v prvním kole, uzavře svou bojovou "kariéru". "Pořád to platí. Podal bych ti na to ruku, jenže ty jsi jenom špína, co pak v kleci začne utíkat, abys nějak přežil do kola číslo dvě. Už v tom prvním ti ale šlápnu na hlavu. Vidím, jak jsi vyklepanej, vždyť ty tady jenom brečíš," rýpal do svého soka, který se musel hodně držet, aby mu nevyslal další ránu. "Ještě jednou něco zkusíš a vyrazím ti tvoje umělý zuby. Počítej s tím," ujistil ho Čonny.  

Na jedné věci se ale oba muži shodli. Oba by do klece chtěli vylákat Psychopata Aleše Bejra, který ovšem z Clashe zamířil do Red Face. Datel mu dokonce učinil oficiální výzvu. "Byl bych rád, kdyby Bejr nebyl taková ch*anka a vrátil se sem, kam prostě patří. Aleši, čekám tady na tebe. Doufám, že se utkáme na příštím Clashi," vzkázal jasně.