Pán lvů. Terminátor Vémola před sobotním zápasem ukázal svůj zvěřinec

Pár hodin před vážením.

Pár hodin před vážením.FOTO: se souhlasem Karlose Vémoly


Nabitý a historicky první turnaj organizace OKTAGON MMA v liberecké Home Credit Areně provází velká očekávání. Do klece se mimo jiné vrátí i jedna z největších českých MMA hvězd, legendární "Terminátor" Karlos Vémola. 


Bude se na co těšit, jelikož Vémolovi se postaví Al Matavao, který je největším outsiderem bojové karty. Vémola však přípravu na zápas nepodcenil. Před zápasem v Liberci trénoval i v Německu. "Matavao je levák a v Německu mají Soldiče, kterej je úplně skvělej levák," říká Vémola ve videu, které zveřejnil OKTAGON MMA na svém YouTube kanálu.

"Už jsme jednou Kincla porazili, tak ho porazíme i podruhé," pokračoval sebevědomě. Právě s Kinclem má jít do zápasu za měsíc. A tady půjde o titul ve střední váze.

Ve videu Karlos Vémola zároveň ukázal svůj zvěřinec, lvy a tygra a prozradil, kolik kočkovitých šelem vlastně ve svém království má.


"Mám tři holky, mám Elsu, Princess a támhle Rambu, Antonii Rambu, a konečně po těch letech jsem se rozhodl, že si pořídím kluka - krále Vémolandu, ten se mi za chvilku ukáže," říká, zatímco se uvnitř výběhu mazlí se lvem Kingem. "Má deset měsíců a podívej se na něj. Ti kluci jsou prostě pohodáři, no."

Vémola poté názorně předvedl, že ne všichni členové jeho smečky jsou přátelští mazlíci, tygřice Ramba ho k sobě ani přes kus masa nechtěla pustit. "Ale ono každý zvíře je jiný, individuální, musí se s ním naučit člověk pracovat, ale s ním si ještě v pohodě chodím po zahrádce, vrátí se mi zpátky, na prase mi neútočí, to támhleta by ho sežrala," pokračoval zápasník v mazlení svého lva. 

Svou láskou k exotickým zvířatům se Vémola nikdy netajil a pravidelně se o ně dělí s fanoušky i na svých sociálních sítích. Kromě velkých koček chová také krokodýly nilské, žraloka či pštrosa.