Osm milionů za výjimečnou bitvu. Vémola stanovil, za kolik se půjde pobít

Karlos Vémola.

Karlos Vémola.FOTO: OKTAGON MMA


Karlos Vémola a Clash of the Stars. Spojení, o kterém se mluví už dlouho, by jednou mohlo být realitou. Ale nebude to zadarmo. Terminátor by v organizaci Tomáše Le Syho klidně zápasil už teď, ale chce za to ranec peněz. Hodně tučný ranec! 


"Říkal jsem to už několikrát. Když mi Clash dá milion za každého Kotlára a najde jich minimálně osm, tak není o čem. Za osm milionů půjde v Clashi s kýmkoli i kdekoliv a domluvím to i s Ondrou Novotným," pousmál se Vémola na Instagramu a zdůraznil, že podobným způsobem by uvažoval úplně každý slavný fighter v Česku. 

"Profesionálové v MMA, co tvrdí, že by do Clashe nikdy nešli, jednoduše kecaj. Za tyhle prachy by tam šli úplně všichni. Baba Jaga tam teď utekl i za mnohem méně. Já znovu říkám, dejte mi milión za každého Kotlára. A ať jich jde na mě rovnou osm. Já půjdu pěkně s jedním po druhém. Fakt s tím nemám žádný problém," dodal dobře naložený Terminátor, který chce příští rok ukončit profi kariéru odvetou s Attilou Véghem.


Tím pádem by mohl být otevřený různým nabídkám, třeba i těm z Clashe. "Nezapomeňte, že my tenhle sport děláme skoro celý život zadarmo. Prali jsme se v garážích za pár tisíc korun. Když nám teda někdo ukáže opravdový prachy, který fotbalisti a hokejisti berou celý život, tak my samozřejmě půjdeme. A kdo říká, že ne, ten by šel i za půlku a klidně dvakrát," zopakoval Vémola.

"Já jsem svou cenu jasně nastavil. A fakt se obávám toho, že jelikož je Clash of the Stars větší a větší, tak mi Tomáš Le Sy jednoho dne zavolá, že pro mě tu osmičku fakt má. Já se pak vyhrabu z důchodu a půjdu zápasit proti klanu Kotlárů. Uvidíme, za jak dlouho to přijde," uzavřel šampion polotěžké váhy Oktagonu.