On neví, co je ulice. Já ano, říká Bendův soupeř. Karlosovi vyčetl aroganci

Tiktoker Radek Blažek.

Tiktoker Radek Blažek.FOTO: outsport.cz


V Clash of the Stars zatím ještě nezápasil, hned na úvod ho tam ale čeká velké zvíře. Svým způsobem to největší ze všech. Tiktoker Radek "Taxi kar" Blažek se na COTS 8 v Ostravě pokusí zastavit rozjetého Karlose Bendu. A ačkoliv bude největším outsiderem na kartě, je připraven šokovat. "Ať mě všichni podceňují. O to víc pak budou koukat," poznamenal Blažek v rozhovoru pro outsport.cz. 


Radku, jak jste si užil tradiční tiskovku? 
Hele bomba, já jsem fakt natěšenej. Když Karlos řekl, že to pro něj bude easy win, rozproudila se ve mně krev. O to víc mu naklepu. Má se na co těšit!

Jak to vlastně vzniklo, že na Karlose půjdete právě vy? 
Odpadávali mu soupeři a on jasně řekl, že už nechce další Čáve. Na to konto jsem učinil výzvu a vyšlo to. Hodně mi k tomu pomohla tiktokerka Rozálie. Zkrátka si mě všimli ti správní lidé. 

To tedy ano. Na Bendu se totiž stojí dlouhá fronta…
Vím o tom, zrovna já jsem k němu přišel jako slepý k houslím (směje se). Na Tik-Toku už ale působím nějakou tu dobu. Jsem ta správná dr*ka, tak je třeba ji taky trochu prodat. Myslím, že jsem na správném místě. 

Věříte si na Karlose?
Já tam nejdu prohrát. Uvědomuji si, že je Karlos celoživotní sportovec, já pro něj ale bude velký oříšek. Já mám tu palici fakt tvrdou! 

Myslíte si, že je Benda přeceňovaný? 
To jsem neřekl. Je to člověk, co maká a dře, snaží se být nejlepší. To je super! Stejně mu však naklepu. 


Vadí vám jako člověk?
Po téhle stránce proti němu nic nemám. I když… Na jednu stranu se chová v pohodě, na tu druhou mu už ale Clash malinko stoupnul do hlavy. Občas mi přijde arogantní, což mě trochu se*e. Hlavně ale neví, co je to ulice. Já ano. 

Uvědomujete si, že zápas s ním je obrovská šance? Když vyhrajete, minimálně v Clashi vás to vystřelí až do vesmíru. 
Podívejte, já do toho jdu s čistou hlavou. Víte, jak to je. Můžu raketově vystřelit i bleskově spadnout. Když se ale stane to druhé, tak padnu alespoň s profíkem. Nebo tedy s amatérem, který by se profíkům mohl klidně rovnat. 

Přijímáte roli naprostého outsidera?
Stoprocentně. Hraje to v můj prospěch. Ať mě všichni podceňují, o to víc pak bude každý koukat.

Jak bude vypadat příprava?
Hodně tvrdě. Koneckonců v přípravě jsem už teď. Makám a dřu, dělám fýzu. Snažím se nachystat co nejlépe.

Prozradíte, kudy by mohla vést cesta k vítězství? 
U Karlose je to složitější v tom, že co jsem slyšel, on trénuje úplně všechno. Nějaký plán na něj samozřejmě mám, ale prozrazovat ho nebudu. 

A čím se odměníte, když zvítězíte?
Dám si pořádnou svíčkovou (směje se).