Odveta se Zajícovou mě absolutně nezajímá. S těmito lidmi už nechci mít nic společného, řekla Miss Problem

Michaela Dostálová.

Michaela Dostálová.FOTO: se souhlasem Michaely Dostálové


Byla otrávená. Pokažená bitva s Veronikou Zajícovou jí vzala chuť do tréninku. Zvlášť když si přečetla nenávistné komentáře lidí, co se postavily na stranu její soupeřky. I proto se populární Míša Dostálová začala na červnový souboj s Hankou Gelnarovou chystat teprve od úterý, už je ale zpátky v plném zápřahu. Připravená překvapit Ostravu. S vyhlášenou tvrďačkou se tam postřílí na Clash of the Stars 8 a klidně se může stát, že do boje půjde naposledy. "Je mi 39 let a mám pocit, že už bych měla dělat jiné věci než se mlátit v kleci. Uvidíme tedy, jak to bude dál," prohodila Miss Problem, která zápasový kontrakt s Clashem uzavřela až v pondělí. 


Míšo, proč k podpisu smlouvy nedošlo dřív? 
Byly tam nějaké věci okolo, nakonec jsme se ale domluvili. Smlouvu jsem podepsala, takže teď už jsou všichni spokojení. Je to v pohodě. Dopadlo to, jak to dopadnout mělo. 

Hanka je však naštvaná, že jste na zápas nezačala trénovat dřív…
Ono je to ale složitější. Řeknu to úplně na rovinu. Naposledy jsem bojovala s Veronikou Zajícovou a z toho, jak to dopadlo, jsem byla prostě špatná. Možná málokdo ví, že když zápas dojde do třetího kola, tak nemůže skončit No Contest. To zkrátka nejde. Regulérně jsem vyhrála, podle všech pravidel. Zajícová udělala faul na zemi, takže buď měla být diskvalifikována, nebo se měla dobodovat kola. V tom třetím mi došla fýza, první dvě jsem ale vyhrála, tak jako tak jsem měla tedy vyhrát. Jenže oni z toho udělali No Contest a já pak sklidila milion hejtů od im*ecilů, kteří tomu sportu vůbec nerozumí. A mě to fakt sejmulo. 

V jakém smyslu?
Byla jsem totálně otrávená. Úplně jsem přestala mít chuť trénovat. Připravila jsem si třeba věci na trénink, ale nebyla jsem schopná na něj jít, opravdu ne. A nebylo to vůbec o tom, že bych byla líná. S trenérem boxu jsem jela i do Egypta. Byla jsem rozhodnutá, že tam pojedeme bomby každý den, nakonec jsem ale nebyla ani na jednom tréninku. Měla jsem v sobě vnitřní nechuť cokoliv dělat. A není v tom nic špatného proti Hance nebo Clashi. Clash se mi za ten zápas omluvil. Pokazili to rozhodčí, těch chyb tam bylo bohužel víc. 

Chuť do tréninku se vám už vrátila? 
Jasně, od úterý jsem v něm zase zpátky. Je mi jasné, že za šest týdnů už to asi nedoženu, protože Hanka jede fakt naplno, i za tak krátkou dobu se chci ale nachystat co nejlépe.


A prozradíte, k čemu došlo mezi vámi a Clashem, že jste kontrakt nepodepsala dřív?
Tohle nechci příliš rozpitvávat. Řeknu jen to, že jsme byli domluvení, že do zápasu s Hankou půjdu za určitých podmínek. Ty podmínky nebyly pak dodržené a mně se to samozřejmě nelíbilo, navíc jsem ani neměla chuť do tréninku. V jednu chvíli jsem si říkala, že to nemá žádný smysl. Moji trenéři mi kladli na srdce, ať do toho nejdu, že všechna esa budou hrát pro Hanku. Je o sedmnáct let mladší než já, v den zápasu bude mít o deset kilo víc. Coby zemařku mě s ní čeká zápas v postoji, ale proč ne. I když s Tyberiuszem jsme se chvíli dohadovali, nakonec jsme si plácli.

Budete v Clashi pokračovat i po zápase s Gelnarovou?
To fakt nevím. Pokud ale ne, určitě to nebude kvůli Clashi jako takovému. Já mám tuhle organizaci naopak strašně ráda. Klukům fandím, nic zlého mi nikdy neudělali. Je mi ale 39 let a mám pocit, že už bych měla dělat jiné věci než se mlátit v kleci. Uvidíme tedy, jak to bude dál. 

Zajímala by vás ještě odveta se Zajícovou? 
To absolutně nezajímala. Pro mě je to koště stejně jako její fotr, který byl na mě podat trestní oznámení. S těmihle lidmi už nechci mít nikdy nic společného. Nechci s nimi být v jedné místnosti, nechci s nimi sedět u jednoho stolu. Ve svém věku to vážně nemám zapotřebí. Nevím, kolik by mi musel Clash nabídnout, abych tohle absolvovala znovu. Určitě to ale není tak, že bych se Veroniky bála. To rozhodně ne. Několikrát jsem jí nabízela zápas v MMA, který ona nechtěla, tím je to pro mě uzavřené. Potkat ji už nikdy nechci. 

A musela jste kvůli ní k soudu?
Zatím ne. Její fotr mě udal za to, co jsem řekla o jejím vysvědčení, no prostě úplná blbost. Jak říkám, s těmito lidmi už nechci mít nic společného.