Odvážná cyklistka má olympijský sen. Potřebuje peníze, nechává si platit za pikantní fotky

Alexandra Ianculescu.

Alexandra Ianculescu.FOTO: Profimedia.cz


Když máte sen, jdete si za ním. Klapky na očích. Někteří to nemusí zrovna schvalovat, ale to je vedlejší kolej. Rumunsko-kanadská olympijská rychlobruslařka Alexandra Ianculescu využívá placenou platformu OnlyFans k financování svého snu opět bojovat na olympijských hrách. 


Tentokrát jde o letní hry v Paříži 2024. Odhalenými fotografiemi se snaží financovat svoji přípravu.

Aby nebylo překvapení málo, jedenatřicetiletá sportovkyně chce po zimní olympiádě reprezentovat Kanadu jako cyklistka. Jenže kanadský tým je na amatérské úrovni, nemá dostatek financí, takže si je musí Ianculescu opatřit jinde.

Ianculescu skončila s rychlobruslením v listopadu 2021, nyní má další olympijský sen. "V roce 2021 jsem si vytvořila účet na OnlyFans. Pomáhá mi přežít, platit nájem, platit potraviny a hradit účty za cyklistiku a kávu," citoval sportovkyni server Daily Star.

S přechodem od rychlobruslení k cyklistice věnovala Ianculescu veškerý svůj čas tréninku, na nic jiného nemá čas. Tedy také pracovat a vydělávat. "Je to plně 100 % na OnlyFans," přiznala zdroj příjmů.

Ianculescu je otevřená a propaguje své stránky na sociálních sítích. Plavky, odhalené tělo, fotka z vany. To vše jako lákadlo na placený server. 


Sportovkyně reprezentovala Rumunsko na zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongjangu, teď chce na letní olympiádu. Chce se stát jednou z mála, která se zúčastní zimních i letních her.

"Nekladu na sebe velká očekávání, protože nechci být zklamaná, ale prostě vím, očekávám, že nasávám něco nového, což je opravdu příjemný pocit," přiznala Ianculescu, která se zamilovala do cyklistiky. Silnici a kolo vyměnila za brusle a ledový ovál.

"Musím důvěřovat procesu. Myslím, že mi to bude trvat déle, než jsem si myslela. Je to trochu frustrující, ale mám trpělivost. Nemám v plánu se v dohledné době usadit, koupit dům, mít děti a koupit si psy. Budu makat, dokud se tam nedostanu," uzavřela odhodlaná cyklistka.

Bude v Paříži 2024 na startu?