Odseděla jsem si asi deset let, přiznala Droběna z Red Face

Droběna a její soupeřka.

Droběna a její soupeřka.FOTO: Red Face


Prý má sedm dětí, živí ji sociální dávky a sama sebe vydává za nejsilnější ženu světa. I když se ale většina fanoušků těmto řečem směje, Droběně z Red Face to zjevně nevadí. Zocelit ji měl pobyt za mřížemi. Promluvila o něm v podcastu 2 Face, kde se potkala se soupeřkou Regínou i novým šéfem organizace Alešem Bejrem.  


"Odseděla jsem si asi deset let. Roznášela jsem pivo v hospodě a všechno jsem tam vymlátila. Vymlátila a sežrala," pochlubila se Droběna s tím, že prý znásilnila barmana se servírkou. 

Má to být šou, má to být sranda. Nic z toho, co na sebe tahle žena "práskne", se tak nedá brát vážně, zvlášť když za peníze se před národem zostudí jakkoliv. Dokládá to dennodenně na sítích a ve studiu v tom samozřejmě pokračovala.

"Seděla jsem v base a holky jako Regína mi tam dělaly žluvy. Všichni se mě tam báli. I dozorci, kteří mi nosili cigarety a všechno možný," rozpovídala se čtvrttunová princezna, které se prý doma bojí i vlastní manžel. 


Když ji ale soupeřka vyzvala k fackované přes zadek, lehce zařadila zpátečku. "Klidně bych do toho šla, ale vyzývat mě na takovou hloupost je ho*adina. Jaký by to mělo smysl? Ta tvoje malá ručička na tu moji velkou p*del? To já tě přes ni plesknu a hned odletíš," slíbila Regíně, jež váží zhruba o 200 kilo méně a utká se s ní v MMA. 

Zajímavé je, že souboj Davida s Goliášem už v Red Face byl. Proběhl mezi chlapy a hbitost přejela svaly. Tomáše Cínu alias Biga seřezal kickboxer Boyka, poražený však ukázal srdce válečníka. 

Co předvede upovídaná Droběna, se dozvíme 6. dubna v Unyp Areně.