Nikdy si nevybírám, zdůraznil Benda. Trenér jeho soupeřů s ním do klece jít odmítl

Karlos Benda.

Karlos Benda.FOTO: Clash of the Stars


Tadeáš Růžička, Žralok Patrik Hübler, nově i Václav Mikulášek. To je jen krátký výčet těch, co se hlásí o zápas s Karlosem Bendou. Proto mnohé překvapilo, že jeho soupeřem na Clash of the Stars 8 bude relativně neznámý Radek Blažek alias Taxi kár, který navíc nikdy předtím nebojoval. Proč to tak je, vysvětlil Benda na svých youtubových stránkách. Zdůraznil, že to rozhodně nebyl on, kdo s tímhle jménem přišel. 


Benda se měl v Ostravě pobít s Tomem Atomem, jenž v zápase o něj přestřílel na Ocelových pěstech Marka Suroše, jeho výhra byla ale vykoupena zraněním. Od té chvíle se muselo hledat dál a volba padla právě na Růžičku, toho si však vedení nechává v rukávu na jeden z příštích turnajů. Nejspíš na ten v Praze. A třeba do O2 areny, o které se v souvislosti s Clashem mluví čím dál častěji. 

Když se Benda po třech týdnech dozvěděl, že teď na Mawara ještě nepůjde, vnitřně byl možná trochu rozladěný, ale vzal to jako chlap. Čekal, s kým Clash přijde dál. "Napsal jsem jim, ať mi tedy dají kohokoliv, jen na zase Čáve. Klidně Elma či nějakého obra z TikToku. Nebo prostě fakt kohokoliv, kdo je napadne. Že to nechám čistě na nich," ujistil Benda s tím, že protivníky si nikdy nevybírá.


Není tedy jeho vinou, že volba padla právě na Taxi kára, který vypadá jako hodně snadná kořist. Nejen podle kurzů nebude mít v kleci žádnou šanci. Přitom v osudí zůstávala i jiná jména. "Jednalo se o tom, že by se (na Clash 8) posunul zápas se Žralokem, že by z toho měl radost. Byl tam i Kravec. Legenda, která mě nejdřív vyzývala, jenže teď už zase nechce. Mluvilo se i o Tomáši Pollákovi. Jeho jméno napadlo mě i Tiberiusze, že tím by se to krásně uzavřelo. Porazil jsem jeho svěřence, tak teď bych si to dal s ním, jenže on nechtěl. Nevím proč," prohodil Benda, který se musí dobře bavit. 

Na sítích ho totiž vyzývá kdekdo. Když však dojde na lámání chleba, hrdinů výrazně ubývá. "Taxi kár je asi nadlouho poslední nováček, který se mnou bude zápasit. Vy asi víte, kdo má na mě jít potom. Je tam odveta s Jardou Kotlárem, která mi sice nedává moc smysl, ale proč ne. Je tam Žralok i ten Mawar, pokud tedy dostane rozum skrz nějaké věci. Chudák Elmo by moc chtěl. Já sám ho nadhodil hned třikrát, jenže ten je mimo, nikoho bohužel nezajímá. Ten se ke mně asi nedostane," poznamenal Benda a vyjádřil si k útokům od Mikuláška. 

"Vašek teď do mě dost hrotí. Chce vejvar, chce peníze. Dobře ví, že za mě jich dostane mnohem víc než za jiný. Prý chce pás a titul, jenže já ho ještě ani nemám. Navíc, jestli chceš titul mezi amatéry v Clashi, to jsi tedy slušná guma, Vašku. Ten jsi snad měl chtít v Oktagonu nebo v RFA. Ne tady," rýpnul si do profesionálního bojovníka, který kdysi zápasil i s Karlosem Vémolou.