Neymarovy divoké domácí večírky donutily zasáhnout už i pařížského starostu

Neymar to umí na hřišti. A asi i na večírcích.

Neymar to umí na hřišti. A asi i na večírcích. FOTO: Profimedia.cz


Fotbalista Neymar se toho zkrátka nebojí a se svou temperamentní povahou pořádá večírky se vším všudy. Tentokrát se mu ale jeho bujaré řádění malinko vymstilo, když už všudypřítomný hluk obtěžoval sousedy na pařížském předměstí Bougival natolik, že byli nuceni přivolat dokonce místního starostu, aby situaci uklidnil. 


K takovému extrému ovšem nedošlo poprvé, v minulosti na Neymara přivolali sousedé i policii. Ovšem Neymar si z toho očividně zatím nic nedělá a starosta Wattelle dodal, že žalobu o "opakovaném narušení veřejného pořádku" podá státnímu zástupci. Předpokládá se, že starosta také kontaktoval Neymarova pronajímatele, aby problém vyřešil. Pronajímatel následně tvrdil, že bude mluvit s otcem fotbalisty Neymarem Sr.

O Neymarovi se tvrdí, že uspořádal divokou oslavu svých 31. narozenin. Večírek prý trval až do půlnoci a sousedé dokonce kvůli "podivuhodně otravnému" hluku zavolali policii. Povídá se také, že uspořádal party, která skončila až v pět hodin ráno poté, co Paris Saint-Germain loni zpečetili titul v Ligue 1. 

I přes to, že Neymar při posledním zápasu proti Monaku hrál celých 90 minut, na vítězství to nestačilo a Paris St. Germain prohrálo s Monakem 3:1. Neymar je nejdražším hráčem v historii fotbalu a mužem, který navždy změnil přestupový trh. Zároveň také fotbalistou, který měl PSG dovést na evropský trůn. 


To se mu však nepodařilo a ve Francii tak začíná být stále větším předmětem útoků. Po návratu z MS se zkrátka Neymarovi moc nedaří. I proto se možná jeho sousedé začínají ozývat čím dál více. "Uvědomujeme si, že co se týče očekávání a platu, je Neymar největším selháním v historii fotbalu?" připomíná novinář Daniel Riolo nejdražší přestup historie z roku 2017, kdy Neymar dorazil z Barcelony za 222 milionů eur.

"Nevybavuju si větší selhání kvůli tomu, kolik stál, to je strašné. Že hrál dobře ve dvou osmifinále LM v roce 2020, neznamená, že tě to nějak vytrhne," dodává Riolo pro server L'Equipe.