Zářila. Neymarova sestra hvězdou průvodu v Riu

Karneval v Riu patří mezi největší události na světě.

Karneval v Riu patří mezi největší události na světě.FOTO: Profimedia.cz


Sestra hvězdného fotbalisty PSG Neymara si užívála plnými doušky festival v Rio de Janeiro. Fotkami z karnevalu bez přestávek zásobuje svůj instagramový účet a je to opravdu velká podívaná.


Neymar je světoznámou osobností a jeho mladší sestra Rafaella Santos si také vybudovala značnou fanouškovskou základnu, a to prostřednictvím sociálních sítí. Na jejím instagramovém účtu tak můžeme vidět téměř 6 milionů sledujících. Šestadvacetiletá modelka se věnuje zejména propagaci doplňků stravy, kosmetiky a charitativní organizaci The Instituto Projeto Neymar Jr., kterou založil právě její bratr Neymar. 

Charita se zaměřuje na pomoc znevýhodněným dětem, které žijí v Praia Grande v Sao Paulu, charita se nachází v blízkosti místa, kde sourozenci vyrůstali.

Rafaella je ale také známou infuencerkou a velice oblíbená je i díky propagaci cestování a pořádáním různých večírků. Ovšem ať už se vydá kamkoliv, používá k tomu svůj soukromý letoun. Nejen, že tedy tráví velké množství času doma v Brazílii, velice často cestuje i do Evropy za svým bratrem. Vidět jsme ji mohli i koncem loňského roku v Kataru, kde se pořádalo MS ve fotbale.


Rafaella se svým bratrem Neymarem mají k sobě velice blízko. Neymar má svou sestru dokonce vyobrazenou na jednom ze svých tetování. Rafaella si pro změnu nechala vytetovat oči svého superhvězdného bratra na levou paži.

Festivaly v Riu se pořádají téměř každý měsíc. Ovšem současný festival, který se koná aktuálně od 17. do 25. února, patří k těm nejznámějším.

Čtyři dny je celá země v sevření karnevalu a přiláká do Rio de Janeira téměř pět milionů lidí, včetně asi 400 000 zahraničních turistů. Vrcholem karnevalového vzrušení je průvod městských škol samby na sambodromo. Je jich zhruba 100 a všichni tanečníci pracují celý rok, aby připravili alegorické vozy a kostýmy. Při tom doufají, že získají místo ve "speciální skupině" nebo budou povýšeni do "elitní skupiny".