Není pochyb. Německá atletka by mohla být modelkou

Alica Schmidt.

Alica Schmidt.FOTO: Profimedia.cz


Alica Schmidt, přezdívaná "nejvíce sexy sportovkyně světa", doufá, že bude reprezentovat svou rodnou zemi na svých prvních hrách a netrpělivě odpočítává dny do olympiády v Paříži, která se koná příští rok. Na svých sociálních sítích zveřejnila tato německá atletka video, ke kterému připsala trefný komentář: "500 dní do olympiády v Paříži, ať počítají." Vše tedy nasvědčuje tomu, že čtyřiadvacetiletá běžkyně je připravena bojovat za získání medaile.


Na svém instagramovém účtu má Alica značný počet fanoušků, více než 3,5 miliónu sledujících. Komentáře fanoušků u zmíněného videa, které za necelý den získalo více než 100 000 lajků, ovšem mluví také za vše: "Pokud to nevyjde, máte Victoria's Secret jako záložní plán," napsal k videu s nadšením jeden z fanoušků.

"Jste ohromující," připsal další fanoušek. A třetí dodal: "Silná a krásná." Třeba se těmito komentáři nechá do budoucna inspirovat. Alica zásobuje pravidelně své fanoušky spoustou fotografií z tréninků, ale i z osobního života. Nutno uznat, že při pohledu na modrookou blondýnu s krásnou vysportovanou postavou, je opravdu na co koukat. O tom, že je Alica mezi svými fanoušky velice oblíbená, tedy jistě není pochyb.

Alica Schmidt byla také nedávno jmenována časopisem Forbes do žebříčku "30 pod 30" - jako jedna z třiceti úspěšných mladých lidí do třiceti let. Byla jmenována poté, co časopis odhadnul, že její majetek aktuálně přesahuje miliardu dolarů (více než 22 miliard Kč). I přes tyto skutečnosti podle všeho Alica stále stojí pevně nohama na zemi. A svými výroky to jedině potvrzuje.


"Je to založeno na subjektivním názoru někoho jiného, kdo posuzuje vzhled člověka. Ráda si myslím, že krása pochází zevnitř!" citoval Alicu server Sun Sport poté, co ji australský časopis Busted Coverage vyhlásil "nejvíce sexy sportovkyní světa".

Ovšem nejen během posledního roku nám Alica ukazuje, že si zaslouží uznání za své sportovní výkony, stejně jako za své úspěchy mimo trať.

Alica dříve působila také jako kondiční trenérka bundesligového klubu Borussia Dortmund a na letních olympijských hrách 2020 byla součástí německé štafety, i když v té době ještě nezávodila.