Nejžhavější "MILFka" UFC. Pracovala jsem na zadku, abych byla tam, kde jsem

Arianny Celeste.

Arianny Celeste.FOTO: Profimedia.cz


Je součástí největší světové bojové organizace na světě UFC. Arianny Celeste patří už dlouhé roky mezi nejvýraznější dívky, kterým se říká oktagon girls. Dívky stojí na pódiu při vážení, nosí čísla mezi koly, usmívají se do kamer, na fanoušky. I tohle je součást MMA galavečerů. A právě Celeste patří mezi absolutní top. 


Američanka je už maminkou, ale vrátila se a opět patří mezi nejoblíbenější dívky. "Jsem nejžhavější MILF v UFC, 17 let jsem dívkou v oktagonu a pracovala jsem na zadku, abych byla tam, kde jsem," napsala před časem na svůj Instagram. 

V UFC Celeste debutovala už v roce 2006 a nyní má na Instagramu přes 3,2 milionu sledujících. Dnes sedmatřicetiletá máma v říjnu 2020 porodila syna Raidena. 

Comeback si prožila necelé tři měsíce po porodu svého prvního dítěte. "Je to kluk. Bude moct chránit své sourozence, možná bude i bojovníkem UFC. Vždycky jsem chtěla staršího bratra, ale neměla jsem ho, takže teď jsem šťastná," citoval modelku server usmagazine.com.

Jakmile se dostala do centra pozornosti, postupně podepsala reklamní kontrakty na produkty, které propaguje i na svých sociálních sítích. Na Instagramu a Facebooku má okolo devíti milionů fanoušků, zde je velký potenciál pro opravdu vysoké příjmy.


Podle serveru sportekz.com měla Celeste základní plat jeden milion dolarů. Jako oktagon girl měla být ohodnocena mezi 1000-5000 dolary, když se objevila s číslem mezi koly.

Celeste také investovala své vydělané peníze do nemovitostí. Dokonce byla nařčena, že má vydělávat více než samotní bojovníci v kleci.

"Nevydělávám víc než bojovníci. Byla jsem v tomto odvětví více než 15 let a pracovala jsem na zadku, abych byla tam, kde jsem nyní v životě. Mám OnlyFans, tohle mi vydělává peníze. Také jsem vložila své peníze do nemovitostí, které mi vydělávají vlastní jmění," řekla Američanka na svoji obranu na TikToku. 

Je vidět, že se umí o sebe postarat.