Nejžhavější fanynka fotbalu navštívila Londýn

A přijela návštěva.

A přijela návštěva.FOTO: Profimedia.cz


Chorvatská fotbalová fanynka Ivana Knöll během mistrovství světa v Kataru získala na sociálních sítích ohromnou fanouškovskou základnu díky svým kreativním outfitům v barvách chorvatské vlajky. Teď překvapila tancem v centru Londýna. 


Poté, co byla bývalá Miss Chorvatska vyhlášena nejvíce sexy fanynkou loňského fotbalového mistrovství, žije skutečně naplno. Její cesta v posledních měsících vedla přes setkání a party s celebritami ve Spojených státech do Londýna. A pohledy přitahuje i tam.

V úterý totiž na svém instagramovém účtu sdílela video, kde se v černých, lehoučkých šatičkách a botách na podpatku prochází centrem města s Big Benem v pozadí. Video začíná u ikonické červené telefonní budky od níž projde k lampě, okolo které se svůdně otočí. Do popisku pak trefně napsala: "Někdo řekl: 'Londýn se dnes stal trochu teplejším'."

Nadšené reakce fanoušků v komentářích na sebe nenechaly dlouho čekat. "Takhle způsobíš v ulicích nehody.", "Jsi ta nejkrásnější žena na světě," či "Vypadáš absolutně úžasně.". Nechybí ani spíše vtipné komentáře: "Typicky britské počasí." nebo "Myslím, že se Big Ben zvětšil." Z dalších videí, které Knöll zveřejnila ve stories bylo poznat, že skutečně získala nejeden pohled od kolemjdoucích. 


Do Londýna Knöll přiletěla minulý týden na zápas Arsenalu proti Manchester City. Přestože modelka žije v Miami, nemohla si nechat ujít pravděpodobně nejdůležitější západ sezóny svých oblíbených "Gunners". Od Arsenalu navíc dostala jejich personalizované triko se svým jménem a číslem 1. Fotku, kde v dárku pózuje s logem Arsenalu v pozadí, sdílela na svůj Instagram s popiskem.

"Děkuji Arsenalu. Jsem opravdu šťastná, že tu dnes večer mohu být. Do toho." A ačkoliv Arsenal zápas prohrál, Knöll si halasnou atmosféru v Emirates Stadium mohla užít naplno. Fanoušky navíc potěšil fakt, že je "Gooner" a tak i zde na sebe nenechaly nadšené reakce v komentářích dlouho čekat: "Když jsi tu ty, tak to znamená, že vyhrávají."