Nejslavnější vězeň Česka půjde do klece. Na Red Face se pobije s Bejrem

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Clash of the Stars


Ani šéf Clashe Tomáš Le Sy, ani starosta Pavel Novotný. Prvním soupeřem Aleše Bejra v Red Face bude hodně nečekané jméno, vedení organizace si pláclo s Jiřím Kajínkem. Proti Psychopatovi ho do akce vyšle už 15. června na turnaji v Brně. 


Je jasné, že právě tohle bude hlavní zápas večera. Hit, který by měl fanoušky přilákat na tribuny. "Dobrý den, moc vás zdravím. Dovolím si vás pozvat na můj zápas 15. června s Alešem Bejrem. Všichni ho znáte jako výtržníka, který všechny napadá, takže to s ním trochu pořeším," slíbil nejslavnější český vězeň, který byl v roce 1998 odsouzen za dvojnásobnou nájemnou vraždu a jeden pokus o ni k doživotnímu trestu odnětí svobody.

Z vězení se mu ale povedlo několikrát uprchnout, v květnu roku 2017 mu tehdejší prezident Miloš Zeman udělil milost. Pro Kajínka tím však celý příběh samozřejmě neskončil. Od začátku trvá na své nevině a finanční odměna za zápas mu má posloužit k tomu, aby bylo jeho jméno očištěno u soudu. 

"Teď to hlavní, proč do zápasu nastoupím. Nastoupím do něj proto, že už jen kousíček zbývá do dokázání mé neviny. Mám hromadu důkazů, kousíček mi ale pořád schází. Svou výplatu, která bude opravdu velice zajímavá, tak věnuji tomu, kdo mi pomůže ten kousíček dorazit, aby tam nebylo už nic a mohla nastat obnova řízení. To je ta nejzákladnější věc," uvedl překvapivý důvod, proč se půjde řezat s Bejrem. 


Dříve to prý ani nešlo. "Až 23. května mi totiž skončí má sedmileté podmínka. Do zápasu s Alešem tak budu moct jít zcela bez obav, že bych mu třeba zlomil malíček, i v tomhle musíme být radši obezřetní. Takže Aleši, patnáctého jdeme na to. To je už za chvíli, tak se těš!" vzkázal Kajínek populárnímu šílenci, který se nedávno stal spolumajitelem Red Face.

Předtím zápasil v Clashi, kde stihl dva zápasy a oba prohrál už v prvním kole. V MMA ho po kontroverzním výkonu rozhodčího umlátil Filip Grznár, v boxu se profauloval k diskvalifikaci proti Jaromíru Soukupovi. 

Jakým způsobem odstartuje svou misi v Red Face?