Nejsem jako oni. Mně jde o ten sport, říká kráska o šílencích v Red Face

Sára Křesinová.

Sára Křesinová.FOTO: se souhlasem Sáry Křesinové


Miluje motorky i rychlá auta, už dlouho se věnuje motokrosu. Na jaře si ale zkusí trochu jiný sport. Půvabná blondýnka Sára Křesinová si na Red Face 3 střihne zápas v MMA. Její souboj s Ninou by mohl patřit k tomu lepšímu, co bude 6. dubna v Unyp Areně k vidění. "Jsem sportovkyně a do klece jdu předvést sportovní výkon, dostat ze sebe agresi. Nepotřebuji žádnou slávu ani nabrat sledující na Instagramu. Kvůli tomu to fakt nedělám," řekla tahle kráska v rozhovoru pro outsport.cz


Sáro, jak se to stane, že milovnice motokrosu dostane chuť na MMA?
Vnímám to jako zajímavou možnost. Přišla jsem na casting a asi jsem je zaujala, ozvali se mi s nabídkou a já se rozhodla ji přijmout.

Čím jste porotu tak oslnila? 
Těžko říct. Ale jsem holka, na ty se chlapi dívají rádi přece vždycky. Myslím si, že hlavně kvůli tomu si mě Red Face vybralo.

Musela jste předvést nějakou show? 
Oni ji chtěli, naštěstí jsem se ale obešla i bez ní. Předvedla jsem práci na lapách. Přišlo mi to smysluplnější než tam něco vyvádět na sílu. 

Co vás na bojových sportech láká obecně?
Přijde mi, že české bojovnice nejsou tolik oceněné, že si jich tu nikdo tolik nevšímá. Alespoň ne tak, jak by si zasloužily. Nevím, jestli zrovna Red Face to dokáže pozvednout, ale třeba k tomu můžu přispět i já. Tenhle sport tu dělá málo holek. Tím je zajímavý i pro mě. 

A co vás naopak láká na motokrosu?
Já se motorkám věnuji už odmalička. Co voní benzínem, to je prostě moje (směje se).

Je motokros těžší než MMA? 
To je dobrá otázka. Když vás shodí motorka, můžete si za to sami, v MMA je to ale složitější. Může přijít lucky punch a vy máte prostě smůlu. 


Co byste řekla o soupeřce na Red Face 3?
Viděla jsem ji poprvé až na tiskovce. Nina je malá, drobná, za mě říkám, že to nejspíš bude hodně rychlý (směje se). Chci ji ukončit už v prvním kole na KO.

Dostaví se před turnajem nervozita? 
To je jasné. Nejsem zvyklá zápasit v arénách, kam přijde třeba dva tisíce lidí, sama nevím, co to se mnou udělá. Věřím ale, že zápas zvládnu. 

Jste v organizaci plné šílenců. Váš názor na ně? 
Starám se sama o sebe, ostatní bojovníci jsou mi vážně buřt. Pro ně je to show a bizár, ode mě ale žádné šílenosti nikdo asi nečeká. Nejsem jako oni. Jsem sportovkyně a do klece jdu předvést sportovní výkon, dostat ze sebe agresi. Nepotřebuji žádnou slávu ani nabrat sledující na Instagramu. Kvůli tomu to fakt nedělám. 

A jak byla pro vás nabídka z Red Face zajímavá finančně?
Jelikož jsem amatérka, žádné velké peníze mi za zápas nikdo nedá, ale s tím jsem počítala. Jak říkám, mně jde o ten sport. 

Chtěla byste tedy zápasit i dál?
Když mi to jen trochu půjde, tak určitě ano.