Nečekaná dohra v Red Face. Poslalo vedení Vencíčka z kola ven?

Václava Krška alias Vencíčka.

Václava Krška alias Vencíčka.FOTO: Red Face


Až nečekaně živo je v těchto dnech kolem cirkusáka Václava Krška alias Vencíčka. Jedné z hlavních tváří blížícího se turnaje Red Face 3, kde se měl pobít s rivalem zvaným Tong Po, místo s ním se ale během podcastu porafal spíš s majitelem organizace Alešem Bejrem. Dostal od něj pár facek či koleno do žeber, podle některých zpráv skončil v nemocnici i na policii. Informaci zveřejnila organizace Red Face na Instagramu.


Když si na to konto přijela stovka světských pro Bejra až domů, vyjádřil se Vencíček na sítích, vyzval k ukončení nepokojů. To však ještě netušil, co přijde dál. Kvůli svému chování přišel nejspíš o zápas i o budoucnost v organizaci!

Předně třeba říct, že Bejrův útok na Vencíčka byl předem domluvený. Potvrdily to všechny strany, spolumajitel Red Face Petr Diviš dokonce zmínil, že celá věc byla součástí širší kampaně proti násilnostem páchaných na ženách. Tak jako tak se ale věci lehce zvrtly. Opilý cirkusák dostal od Psychopata naloženo víc, než čekal. 

"Podívejte, s Vencou je to těžký. Když se napije, tak je to v p*deli. To natáčení probíhalo v úterý a už druhý den si z něj nic nepamatoval. V sobotu nám najednou zavolal, že jsme ho prý zbili. Ale není to pravda a on to ví," uvedl pro outpsort.cz šéf Red Face Petr Diviš, který úterní dopoledne strávil spolu s Bejrem na policii. 


Na Instagramu se pak k ošemetné záležitosti vyjádřil i sám napadený. "Ahoj, všechny zdravím, tady strejda Vencíček. V první řadě bych chtěl poděkovat všem klukům světskejm. Artistům i těm od kolotočů, že se mě zastali, bylo to od nich vážně krásný. Nikdy bych nečekal, že jich přijede tolik, ale teď už s tím dejte pokoj. Zavrtalo se do toho až moc lidí. Chtějí se mezi sebou prát, což není nutný. Všechno je pořádku. Byla to jen sranda, bylo to nahraný. Bejr je normální člověk, bylo to ve scénáři. I když mi dal větší facku, všechno je v pohodě. Nechtěl bych, abyste se teď začali hádat skrz nějaký blbosti," vzkázal se zalitým okem na Instagramu.

Tím však celá kauza zjevně nekončí. Další, kdo se ozval, byl totiž jeho soupeř Tong Po. Na Instagramu jasně oznámil, že z očekávané bitvy nic nebude. "Jak už hromada lidí asi ví, nebudu mít zápas s Vencíčkem. Prostě se to celý pos*alo. Sto světskejch přijelo Aleši Bejrovi před barák, to nahraný fakt nebylo. To ostatní ano, tohle ale ne. I mně Vencíček psal, jak mě přijede rozsekat, přitom já mu nic neudělal. Přiznávám, že už mám sto chutí z Red Face odejít, že už začínám mít trochu strach. Ani ne tak o sebe, o děti ovšem ano. Volali mi ale z Red Face, ať žádný strach nemám, že Vencíček na turnaji vůbec nebude. Nejspíš ho už mají vážně dost. Byla to šou, byla to zábava, jen světský to nepochopili, nepochopil to zřejmě ani on sám. Od začátku jsme si přitom řekli, že ten spor povedeme jen mezi námi, že do toho nebudeme zatahovat další lidi. Každopádně budu mít zápas s někým jiným," poznamenal rozhořčený Tong Po, který se měl s Vencou Krškem utkat už v prosinci. 

Jak je vidět, nepobijí se asi vůbec…