Nastal čas srovnat staré dluhy. Novotnému se zamotala makovice, říká žena, co si vyšlápla na starostu

Eva Feuereislová v RED FACE.

Eva Feuereislová v RED FACE.FOTO: RED FACE


Je nabitá energií a ráda by někoho zfackovala. Adeptů má víc než dost, nikdo se s ní ale nechce utkat. Souboj účastnice Vyvolených a dnes plastikové krásky Evy Feuereislové na premiérovém turnaji Red Face je tak v ohrožení. Ona ovšem věří, že půjde do akce. Zvlášť když si už střihla nečekanou generálku. 


Evo, co si o fackované myslíte jako takové?
Já myslím, že dobrý, že to bude fakt skvělá show. Chytlo mě to hned na tiskovce, kde jsem profackovala Pavla Novotného. To mě fakt bavilo, protože jsem s ním měla nějaké tahanice po soudech. Vážně doufám, že budu mít tu možnost ho zfackovat ještě jednou a pořádně. 

Co jste spolu měli dříve za problémy?
Měli jsme spolu přestupkové řízení, protože o mně psal samé blbosti a lži. Zvažovala jsem na něj podat žalobu, za ty peníze jsem ale radši jela na dovolenou. Když jsem ho však potkala na tiskovce, okamžitě mě napadlo, že nastal čas srovnat staré dluhy. Tak jsem toho využila. 

Jak podle vás dopadne Novotný v souboji se Zdeňkem Godlou?
No vzhledem k tomu, že starosta tu nabídku vzal, aniž by někdy předtím dostal vůbec facku, tak teda fakt nevím. Když jsem mu ji dala já, moc se na to netvářil. Viděla jsem, jak se mu zamotala makovice. Tak si říkám, jestli ho Godla hned nevypne. 

Šla byste s Novotným do fackovací bitvy i vy?
Proč ne. Já mám páru jako chlap, navíc stále čekám na soupeřku. 


Tou měla být Nikola Lauberová, jenže z toho vycouvala…
Dostala ze mě strach, po*rala se ještě před zápasem. Normálně to bojkotovala, přitom měla s Red Face podepsanou smlouvu. Úmyslně uvedla organizaci v omyl a já vážně doufám, že ji za to zažalují. Ať z toho má problémy, protože tohle se nedělá. Je to podvod.

Jak jste to vzala vy?
Čekala jsem to. Jen jsem teda netušila, že je tahle opičí žena až tak blbá, že před svým odstoupením uzavře s Red Face smlouvu. Jsou tam jasně dané sankce, co vám hrozí, když to uděláte. Tak ať za to pyká, zrovna jí to přeju. Je to jen zoufalá a ošklivá pornoherečka, co se neustále trefuje do ostatních. O mně třeba říká, že mám hnusný zuby. Tak ať, všechno ostatní je na mně skvělý. Prsa jsem si nechala dělat hned třikrát, ona nemá nic. Možná jen ty zuby a ty jsem jí mohla jednou fackou vyrazit. Mrzí mě, že k tomu nedojde. Ale ještě není všem dnům konec.

Je nějaké další jméno, na které byste měla chuť?
Na Nelu Slovákovou, protože ta mi přála rakovinu. Když vám tohle někdo napíše, zfackoval byste ho rád. Jen škoda, že to nevzala. Místo toho se radši natřásá v Dubaji. 

Co se mezi vámi stalo?
Během covidu jsem se zastala lidí, jimiž ona pohrdá. Prodávala jim roušky a gely, a to stylem, jakým to dělat vůbec neměla. Ona se k lidem chová fakt hnusně, navíc se furt něčím vychloubá. Povyšuje se nad ostatní. A se*e tím mě i spoustu dalších. V souboji s ní bych do každé facky dala tolik energie, že by se jí chrup otočil směrem dozadu.