Nabídky k sňatku odmítám každý den, vzkazuje blonďatá dračice. Hanbatých fotek se nebojí

Ebanie Bridges.

Ebanie Bridges.FOTO: Profimedia.cz


Blonďatá dračice Ebanie Bridges se zase rozparádila. Tentokrát ne mezi provazy, kde boxerská šampionka ničí bez milosti soupeřky, ani sexy snímky, kterými nešetří a rozhodně se jich nebojí. Fanoušky pobavila fotkami v roli žokejky. Informaci server dailymail.co.uk. „Nabídky k sňatku odmítám každý den,“ prozradila Australanka po reklamním focení pro sázkovou společnost.


Mistryně světa v boxu má ráda dobrodružství. A pochopitelně také peníze. Pro to, aby je vydělala, je schopná podstoupit lecjaké dobrodružství. Tak třeba naposledy se hvězda boxu převlékla za žokejku a vtipkovala o změně kariéry. Měří totiž jen 155 centimetrů, což je pro dostihové jezdkyně ideální. Hned také u fanoušků vyzvídala, zda jí to v netradičním oblečku sluší. Pak sama odpověděla. „Myslím, že vypadám docela roztomile,“ uvedla s úsměvem.

Milovníci bojových sportů ale nemusejí mít strach. Šampionka, které se přezdívá Blonde Bomber a v prosinci úspěšně obhájila svůj titul, když vyhrála nad Shannon O'Connell, odchod do světa turfu neplánuje. Královna bantamové váhy IBF prostě jen neodolala nabídce vydělat si reklamním focením. Společnost byla nadšená, bojovnice, která je velmi aktivní i na sociálních sítích, rovněž.


Bridges se také v médiích rozpovídala o svém životě. Prozradila třeba, že dostává denně nabídky k sňatku. Bývalá učitelka matematiky ale všechny zájemce, kteří by jí rádi dostali pod čepec, musela zklamat. „Jsem zadaná,“ uvedla nejprve Australanka a později přidala podrobnosti, co také musí pravidelně řešit. „Deset lidí se mě každý den ptá, zda si je vezmu. Možná na tu odpověď čekají i stovky dalších. Takže musím říct, nevezmu si vás. Jsem zadaná,“ zopakovala pro dailymail.co.uk s tím, že má přece přítele doma v Austrálii. Víc ale jindy otevřená tvrďačka neodhalila.

Bridges zahájila svou profesionální boxerskou kariéru v roce 2019 a vyhrála prvních pět zápasů. Teď se pohledná blondýnka, která se nebojí ukázat krásu svého těla, zastavila zatím na čtyřech výhrách v řadě. Její otevřenost milují fanoušci, stejně jako její počiny. Na vážení před zápasy chodí v sexy prádélku. Fanoušci jsou ve varu, stejně jako její kritici. Ti Australance vyčítají, že se nepotřebuje prodávat za pomoci odhalování tělesných křivek.

„Na tyhle názory kašlu. Lidé milují opravdovost a já jsem taková, jaká jsem. Dělám, co chci, říkám, co chci a oblékám si, co chci. A bylo by fajn, kdyby to dělali i ostatní," vzkázala už dříve pohledná šampionka, že se měnit rozhodně nehodlá.