Nabídku z Red Face jsem odmítl. Chci zůstat dál v Clashi, říká Nathan

Nathan Christián Dzaba.

Nathan Christián Dzaba.FOTO: outsport.cz


Kdysi ho testovala fotbalová Sparta, postupem času se však z hřiště přemístil do klece. V bitvě trosečníků se populární šoumen Nathan Christián Dzaba představil v Oktagonu, kde ho přemohl Adam Raiter, už v červnu ho ale čeká druhý zápas v Clashi. Po vítězství nad Freescootem vyzve v Ostravě majitele barbershopů Jiřího Charizana. A měl by to být skvělý souboj. "Jelikož jsem už na tempo v gymu celkem zvyklý, můžu si dovolit přípravu vyšponovat o trochu víc. Pokusit se o nadstavbu," prohlásil Nathan v rozhovoru pro outsport.cz.


Nathane, jak se těšíte na zápas?
Těším se fakt moc. Jsem rád, že mám normálního soupeře. Kluka, co vypadá jako sportovec, takže by to mohl být fakt dobrý zápas. Na tiskovce sice Jirka mluvil o nějakém zranění, ale snad se dá do turnaje do kupy a bude dobře připravený. Já určitě ano. 

Mezi vámi dvěma se zlá krev asi nerozproudí. 
Určitě ne. Není třeba se pouštět do slovních útoků, lepší je předvést sportovní výkon v kleci. To, co jsme se my oba naučili, co máme v sobě. Zápas s Jirkou beru jako další překážku na své cestě. Chci vyhrát a postoupit zas o stupínek dál. Věřím, že to dopadne v můj prospěch. 

Chcete si vítězstvím říct o titulovou šanci? 
Určitě ano. Když mi ten zápas vyjde, příště bych snad o titul jít mohl. Věřím, že jo. 

Zrovna střední váha je však v Clashi docela našlapaná, jejím šampionem je aktuálně Dynamo. Chtěl byste zápas s ním? Uvidíme, jak to bude, zrovna s Dynamem jsme totiž dobří kamarádi. Navíc i když teď jdu 84, moje váha je spíš 77. Vůbec bych se tedy nebránil jít o titul tam. 


Bude vaše příprava probíhat v něčem jinak než ty předešlé? 
Možná ještě přidám. Jelikož jsem už na tempo v gymu celkem zvyklý, můžu si dovolit přípravu vyšponovat o trochu víc. Pokusit se o nadstavbu.

Čeká vás ještě náročnější zápas, než byl ten s Adamem Raiterem?
Spíš bych řekl, že by to s Jirkou mohlo být dost podobné. Už jen proto, že stejně jako Adam bude v den zápasu asi těžší než já. Ale takhle, každý zápas je náročný, snadné to nebylo ani s Freescootem. I když to tak možná nevypadalo, vydržel toho celkem dost. 

Co se Raitera týče, chtěl byste s ním stále odvetu? 
Nebránil bych se jí. Když taková nabídka přijde, klidně si to s ním dám ještě jednou, jsem tomu dál otevřený. Ostatně soupeře si nikdy nevybírám. 

Šel byste i do Red Face?
Nabídku z Red Face jsem dostal, ale nepřijal jsem ji. Chci zůstat dál v Clashi.

A co po turnaji? Vyrazíte na dovolenou? 
Určitě jo. Vezmu přítelkyni někam k moři, ať se taky trochu opálím, už to přece jenom potřebuju (směje se). Myslím si, že Bali nebo Sardinie po zápase určitě přijde.