Mutant je zpět. Přichází další drcení formy v gymu

Když se rozhodneš...

Když se rozhodneš...FOTO: Profimedia.cz


Kulturista Nick Mutant Walker nedávno na svém oficiálním účtu na Instagramu sdílel fotografii, na které je zachycen během cvičení. Měl na sobě černé tílko, takže jasně vyniklo množství dřiny, které věnoval svému návratu poté, co loni utrpěl nepříjemné zranění. 


Nick chtěl zazářit už loni na soutěži Mr. Olympia 2023. Jenže několik dní před událostí si poranil podkolenní šlachu, a tak se nemohl zúčastnit. Sice se snažil ze všech sil překonat své limity a trénovat, jeho noha však byla silně pohmožděná a vyžadovala lékařskou péči.

Walkerův stav byl tak vážný, že se jen ztěžka dokázal pohybovat bez vozíku. Během rekonvalescence se však natolik dal dohromady, že když byl přesvědčený, že se znovu dokáže pohybovat sám, začal opět navštěvovat posilovnu. Jak se zdá, cesta k uzdravení mu mimořádně přála a on se nyní pochlubil neuvěřitelnou formou. 

Mohutné paže, to je Mutant. Působící jako brnění, ale i ramena vypadají více vyrýsovaná než kdy dřív. Vypadá to, že je připraven titul Mr. Olympia 2024 urvat vším, co má, a dává do tréninku všechnu svou krev a pot. "Jediná vize, kterou mám, je tunel," napsal prostě do popisku. 


Příspěvek vyvolal bouři reakcí napříč internetem a fanoušci z jeho proměny, uskutečněné během pouhých několika měsíců, šíleli. Walkerovi se tak dostalo spousty uznání za odhodlání nevzdat se a vrátit se zpět. 

Celá fitness komunita se proto sjednotila a gratulovala mu k uzdravení a návratu k tréninku. "Král je zpět," napsal jeden fanoušek. Jiní fascinovaně chválili velikost jeho paží. "Právě teď nejlepší paže v open kulturistice," reagoval další. "Nikdy jsem neviděl takový mužský triceps z čelního záběru," chválil třetí.

Ruce Nicka Walkera vypadaly tak obrovské, že někteří v komentářích i vtipkovali. "Nech nějaké paže i pro nás ostatní," poprosil jeden fanoušek. "Tvůj způsob budování svalů je nejlogičtější, nejcílenější a nejzábavnější, jaký jsem za 30 let sledování BB viděl," složil mu poklonu poslední.