Mindrák vyřeší operace, přiznal Veselý z Clashe

Tadeáš Veselý.

Tadeáš Veselý.FOTO: Clash of the Stars


Jsou to známé tváře Clashe, dohromady tam oni dva absolvovali šest zápasů. Když si loni v březnu dali souboj spolu, Fayne přejel Tadeáše Veselého už v prvním kole, nyní vyhlížejí odvetu. A i ta bude pořádné vyhrocená. Na čtvrtečním B4THECLASH totiž Veselý zopakoval svůj šílený kousek z loňska. Rivalovi opět stříknul pepřák přímo do očí. "Lidičky, dostali jsme pokutu, my se z ní však nepose*eme," reagoval o den později Gangstaboy na Instagramu. 


Byl to další jeho zkrat, byť pečlivě plánovaný. Přitom do té chvíle probíhala diskuze celkem normálně. Fanoušci se od obou dozvěděli několik zajímavých informací. 

"Připravuji se desetkrát víc než na náš první zápas. Na ten jsem totiž netrénoval vůbec, do klece jsem šel naprosto odrovnanej. Nepředvedl jsem, co jsem předvést chtěl, naštěstí to ale stačilo. Podcenil jsem to, takovou chybu už teď neudělám. Chci zvednout ten zlatý pohár a jít se ožrat," pousmál se Fayne, jenž celou dobu působil uvolněně a nad věcí. 

Zároveň přiznal, že cítí mnohem větší tlak, než když s Veselým bojoval poprvé. "Hodně lidí mi totiž psalo, že Tadeáš má dvoufázový tréninky, že doopravdy maká. Jsem za to jen rád. Věřím, že tentokrát předvedeme opravdový sportovní výkon, nikoliv jen hospodskou plácanou," pousmál se populární youtuber a soupeř jeho slova potvrdil. 

"Do všech ostatních příprav jsem dával tak 50 % co teď. Mám mentálního trenéra, i toho na box a zem. Ty nejlepší podmínky, abych doručil výhru. Chci lidem ukázat, že to umím vzít vážně. Že nejsem jen kr*pl, co dělá show, ale že dokážu doručit kvalitní sportovní výkon," poznamenal Veselý. 


První zápas s Faynem prý vzdal ze zdravotních důvodů. Vymluvil se na močové kameny, které ho měly trápit ještě měsíc po souboji. "Náš zápas jsem odklepal, protože jsem se v kleci poch*al bolestí," prohlásila kontroverzní figurka, jež do klece chodí zásadně v tričku. 

Bude to tak i teď, když viditelně zhubnul? "Uvidíme, asi jo. O břicho ale nejde. Od dětství mám z něčeho mindrák. Něco tam je, ale v únoru jdu na operaci, tam se to vyřeší," konstatoval Veselý bez bližších podrobností. 

A vyjádřil se i k přestřelkám, k nimž na sítích dochází mezi ním a Václavem Mikuláškem. "Vzniklo tak tak, že on je kr*pl. Asi se chce zviditelnit stejně jako Mawar. Já jsem totiž zaručená kvalita," připomněl svůj vypjatý zápas s Tadeášem Růžičkou, jemuž v bitvě pod dost upravenými pravidly podlehl už v prvním kole. 

Kolik toho vydrží v odvetě s Faynem?