McGregor vydělal miliony. Dejte mu Oscara, volají fanoušci

Conor McGregor.

Conor McGregor.FOTO: UFC


Změnil profesi. Z bojovníka se stal herec, záporná postava. Role jako na míru ušitá pro irského bouřliváka Conora McGregora. Ten se letos ukáže ve snímku Road House (Hrozba smrti) po boku slavného herce Jakea Gyllenhaala. Očekávaný film si odbude premiéru 21. března na platformě Amazon Prime video. Nadšení stoupá. Amazon vypustil první trailer a fanoušci hlasitě volají. "Dejte Conorovi Oscara."


V roce 1989 ztvárnil Patrick Swayze mistra bojových umění, který své smrtící schopnosti zúročil jako schopný vyhazovač. Snímek Road House se stal kultovní klasikou. Získal si širokou fanouškovskou základnu. 

Před pětatřiceti lety slavil příběh bývalého bojovníka úspěch, nyní se na tuto notu pokusí navázat i jeho předělávka v čele s Gyllenhaalem a McGregorem.

Hollywoodský fešák se ujme role bývalého bojovníka UFC Elwooda Daltona. Ten je po svém konci v organizaci najat jako vyhazovač v problémovém baru na souostroví Florida Keys. Irský střelec se pak vtělí do role antagonisty Knoxe.

Bouřlivák Knox napáchá v baru několik škod, načež se postaví tváří v tvář Daltonovi. A nutno říct, že slavný Notorious bude řešit své problémy hlavou.

Trailer k filmu během pouhých pár hodin nasbíral miliony zhlédnutí i pochvalných reakcí. "Dejte tomu muži Oscara," volali fanoušci na platformě X. "Tohle vypadá neskutečně dobře," chválili. "Nelhal jsi nám, role bohatého šílence ti sedí neskutečně," opěvovali bývalého dvojnásobného šampiona UFC.


To však Irovi nestačilo, a tak své schopnosti vychválil i on sám. "Boj, herectví, není nic, co by tenhle Mac nezvládl! Tady je trailer, ve kterém si to s mým bratrem Jakem rozdáváme v nejdivočejším akčním filmu všech dob - Road House! Můj herecký debut zanechá stopu!" sliboval dublinský rodák na platformě X, kde rovněž odhalil, že se díky své filmové prvotině stal nejlépe placeným debutujícím hercem.

Tímto statusem se donedávna mohl pyšnit Dwayne Johnson alias The Rock. Bývalá hvězda WWE si svou premiéru na plátně odbyla ve filmu Mumie se vrací a shrábla výplatu ve výši 5 a půl milionů dolarů. Nyní se zdá, že Ir tuto metu překoná. 

Na samotný film si fanoušci musí ještě chvíli počkat, stejně tak i na Irův návrat do klece.

Slavný bojovník naposledy bojoval v létě roku 2021, od té doby léčí svá zranění. Letos by se však měl vrátit zpět i na půdu UFC.