Mazanec, beránek? Bejr byl podroben velikonočnímu kvízu

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Red Face


Aleš Bejr je v současnosti velmi populární, až kontroverzní postavou na domácí mediální scéně, konkrétně ve sportovně-bizarní organizaci Red Face. A když už jsou ty Velikonoce, obchod Canapuff Psychopata vyzpovídal ohledně jeho preferencí v tradicích.


Společné video sdíleli na Instagramu. Natáčelo se u Bejra na zahradě, kdy je za ním vidět jeho pověstná a milovaná užovka. Otázky začaly zlehka. "Mazanec, beránek?" ptá se ženský hlas za kamerou. "Vždycky mazanec, který obsahuje rozinky a ty jsou vynikající pro tvoje ****," odpovídá Bejr rozvážně a nakonec vykopne pravou nohou, aby zdůraznil význam svých slov.

Další otázka už se zaměřovala na velikonoční koledu. "Vajíčka, sladkosti nebo panáky?" zněla volba, na kterou se Bejr rozhodl odpovědět trochu obšírněji. "No, tak to je asi jednoduché a jasné," začal znovu s rozvážným klidem. "Vždycky... panáky ne... a sladkosti taky ne, ale vždycky only proteiny! To znamená vajíčko," a s těmi slovy si demonstrativně o čelo rozbije čerstvé vejce. "Pomlázka pletená nebo koupená?" dostal dále na výběr. "Samozřejmě pletená! Umělá, to je přežitek!" má Bejr jasno.

Došlo také na problematiku letošního přestupného roku, takže další otázka směřovala k tomu, jestli má šupat on nebo jeho žena. "Šupeš?" ptá se nechápavě Bejr a začne lehce rozvádět dvojsmyslnou myšlenku.

"Co to přesně jakoby je, šupeš? Jestli myslíte, jakože šupeš," předvede gesty, co má na mysli. "To záleží, jestli jsem byl hodnej nebo ne. Pokud jsem byl hodný, tak vlastně oba, pokud jsem zlobil, tak eh, šupu, ale jenom takzvanou přesilovku," dodává opatrně a demonstrativně kouká na svou pravou ruku. 


Fanoušky ale více než celý velikonoční kvíz stejně nejvíce zaujala užovka v pozadí, kterou na základě dříve publikovaných videí Bejr zničil. "Užovka žije," napsal s úlevou jeden z nich.

"Všichni jsme věděli, že to byl fake," přidal se druhý. "Má štěstí za tu užovku, more," dodal do třetice další. 

Jiní upozorňovali na nedávnou kauzu s cirkusákem Vencíčkem, která měla dohru u jeho domu.

"Ty si radši dej bacha, ať tě před barákem nedobijou světský," radí mu fanoušek. "Kámo, bejt tebou se bojím o barák, divím se, že žena s tebou pořád je, protože bych se radši stěhoval na Aljašku," okomentoval se smíchem další.