Max Green se pustil do války. Jsem ochoten se bránit žalobou, říká hvězda Clashe

Max Green.

Max Green.FOTO: Clash of the Stars


Snaží se vyhrabat z insolvence i zvítězit v kleci, do toho řeší nečekané problémy. Populární zápasník Clash of the Stars Max Green je na kordy s úřady. Bojuje o invalidní důchod, který mu byl odebrán. "Klidně se budu bránit soudní cestou," řekl pro outsport.cz Max, jenž k přepážce už chodí radši s advokátem!


"Na konci ledna jsem byl na sociálce požádat o obnovu svého invalidního důchodu. Předtím mi byl odebrán, protože jsem se nedostavil na lékařskou prohlídku, sluchovou vadu mám ale už od dětství. Vždy jsem na ni pobíral invalidní důchod, který mi však jednoho dne prostě vzali," postěžoval si Green, jenž se neobejde bez naslouchátka.

Když šel sjednat nápravu, z jednoho místa ho poslali na druhé, jenže stále bez výsledku. "Vedení hlavního oddělení na Křížové mi řeklo, že se mám obrátit na pobočku na Biskupské, tam ale o ničem nevěděli. Řekli mi, že se ozvou, jenže už uplynula zákonem stanovená lhůta a pořád nic. Už vážně nevím, co mám dělat. Jelikož se můj zdravotní stav nijak nezměnil, jsem ochoten se bránit žalobou," dodal oblíbený bavič, který v Clashi stihl už tři zápasy.


Sice v každém prohrál, chuť bojovat v sobě ale neztratil. "Já se nikdy nevzdám, neudělal bych to fanouškům ani samotné organizaci. Navíc trénování mě fakt baví. Našel jsem se v tom," konstatoval Green, který si na rozdíl od mnoha jiných na zabijáka nehraje.

"Samozřejmě nejsem žádný fighter a nikdy jím nebudu. Jsem jen šoumen, co rád baví lidi," zdůraznil mladý chlapík, jenž stíhá tréninky i práci v KFC.