Manželka slavného sportovce si plní modelingový sen

Jena Sims.

Jena Sims.FOTO: Profimedia.cz


Jena Sims sdílela na Instagramu svůj splněný modelingový sen o plavkách Sports Illustrated, když pózovala v jejich barevných bikinách. A její manžel, golfista Brooks Koepka, po zhlédnutí snímků nezapomněl ukázat svou hrdost. O zprávě informoval server thesun.co.uk.


Ve svém příspěvku na Instagramu Jena vyprávěla o cestě se Sports Illustrated - od toho, jak poprvé viděla modelku Tyru Banksovou na obálce, až po to, co jejich série Swimsuit skutečně znamená.

"Moje cesta začala koncem 90. let, když jsem viděla Tyru na obálce v těch ikonických puntíkovaných bikinách," začíná text příspěvku, kterým Jena doprovodila sérii snímků v bikinách. "Byla to moje nejranější vzpomínka na to, jak vypadá skutečná krása. Swimsuit není o těle, ale o tom, kdo v tom těle je."

Sims dále upozorňuje na fakt, že Swim Influence Swim Search umožňuje ženám zasílat své příspěvky jako potenciální modelky pro SI. "Jsem neskutečně dojatá, že jsem díky @theswimfluencenetwork Swim Search o krok blíž svému největšímu životnímu snu. Tato komunita neskutečných žen už teď změnila můj život k lepšímu, takže se nemůžu dočkat, co přinesou další kroky! Děkuji, že mohu být součástí této neuvěřitelné skupiny 12 žen," pokračuje post. 


"Jsem na tebe pyšný, zlato!" zareagoval na příspěvek i její manžel Koepka.

Golfista Koepka své zasnoubení s herečkou a modelkou Jenou Sims oznámil v dubnu 2021 po jejich pětiletém vztahu. Šťastný pár uspořádal svatbu za 14 měsíců od zasnoubení v červnu loňského roku při honosném obřadu v Karibiku na ostrovech Turks a Caicos.

Na after party probíhající na pláži pro dvojici vystoupil také rapper Ludacris a dle fotek a videí, které pár později zveřejnil na svém Instagramu si oba novomanželé svůj den patřičně užili.