Má to v genech. Silácká legenda se pochlubila výkony svého syna

Eddie Hall.

Eddie Hall.FOTO: Profimedia.cz


Věk je jen číslo, to víme všichni. Obzvláště to platí ve chvíli, když si jdete za svou vášní, stejně jako 11letý syn legendárního strongmana. A Eddie Hall se dušuje, že do tréninku svého syna vkládá vše, aby ho podpořil. 


Vypadá to, že se veškerá jeho tvrdá práce a podpora skutečně vyplácí, protože Max Hall se neustále zlepšuje. Svou silou a odhodláním v tak raném věku občas ohromí i svého otce. Jako náležitě pyšný otec se proto nedávno na svém oficiálním účtu na Instagramu podělil o video, na kterém svého syna v posilovně podporuje během tréninku. 

Do příspěvku zahrnul i fotku, na které s Maxem pózuje se zaťatou pěstí. Radost z obou přímo čiší a u Eddieho k ní jistě můžeme připočíst i patřičnou otcovskou pýchu. Má k ní totiž pořádný důvod.

Na videu je totiž Max Hall zachycen, jak téměř bez námahy zvedá neuvěřitelných 100 kg v mrtvém tahu. Když zdvih dokončil, Eddie Hall svého syna s hrdostí objal. "Ten chlapec zvedl v mrtvém tahu 100 kg. A říká, že k dvanáctým narozeninám by chtěl zvládnout 200 kg. S ohromnou láskou, The Beast," napsal poté do popisku příspěvku. Celá fitness komunita zůstala ohromená a zároveň hrdá na Maxovu sílu v tak mladém věku. 


Příspěvek proto rychle zasypaly pochvalné komentáře. "Kámo, ten je silnější než někteří dospělí," napsal jeden fanoušek. "Má to v genech! Pěkný výkon, Maxi," pochválil ho další. "Gratuluji mistru světa v mrtvém tahu pro rok 2030," vysekl mu s humorem poklonu jiný sledující.

Značná část komentářů však zásluhy připisuje především Eddie Hallovi za to, že svému jedenáctiletému synovi zkrátka předal své nesmírně silné geny. "Jeho geny jsou růstové hormony," ohromeně zareagoval jeden sledující. Jiný dokonce zůstal v šoku, když viděl, že takhle mladý kluk zvedá tak obrovské váhy. "To je mu teprve 11 let?" zeptal se nevěřícně.

Zda se Maxovi splní sen a k 12. narozeninám se mu podaří zvednout 200 kg teprve uvidíme, je však jisté, že pokud bude pokračovat, má našlápnuto na zářnou kariéru.