Lidé na mě zírají, směje se obrovitá zápasnice

She Hulk....

She Hulk....FOTO: Profimedia.cz


Zápasnice přezdívaná "She Hulk" prozradila, jak ji chlapi prosí, aby je zvedla či je nechala jí políbit ruce. 34letá Jackie Koorn ale pochybuje, že by ji mnozí muži zvládli. Nizozemka na Instagramu často sdílí snímky ze svých tréninků a zápasů. V jednom z jejích starších videí je vidět, jak v posilovně mlátí do zavěšeného boxovacího pytle a žena vedle ní v šoku ustupuje. Jackie se pak zastaví a usměje se na ni.


Příspěvek jejím sledujícím vyrazil dech. "Síla! Po první silné ráně bych byl úplně mimo," napsal jeden z nich. "Ta paní jen viděla, jak se ten pytel houpe, a řekla si bože," přidal se další. "Použij jako pytel mě, prosím," ozval se třetí odvážlivec.

Jackie však chce být vzorem pro ostatní ženy a dodat jim pocit jistoty, že "i ony mohou cvičit a zvládnout co chtějí". Svěřila se také, že lidé jsou často šokováni její impozantní postavou. A že není nic neobvyklého, že na ni někdo na veřejnosti zírá.

"Lidé na mě na veřejnosti zírají pořád. Myslím, že někteří muži se mě bojí. Možná ti muži, kteří se mnou trénovali a viděli mě v práci nebo v ringu," cituje její prohlášení portál The Sun.


"Ale ti také žertem varují ostatní: 'Nerozčiluj ji, chytne tě a je super silná'. Vím, že mohu působit dost zastrašujícím dojmem, proto se také účastním wrestlingových show. Uvnitř mám ale dobré srdce a nikdy bych nikomu neublížila."

Na sociálních sítích má potetovaná brunetka řadu mužských fanoušků, kteří žadoní o její pozornost. "Často se mě ptají, jestli je nechci zvednout za peníze na soukromé akci," pokračovala. "Dále se mě ptají, jestli mi mohou líbat ruce nebo žádají fotografie nohou, že za ně zaplatí. Dostávám také nabídky k sňatku. I když si toho gesta vážím, laskavě odmítám."

Jejím cílem je zápasit ve World Wrestling Entertainment, ale při oslovování jiných zápasnic dosud neměla příliš štěstí. "Je to škoda, možná se bojí!" žertovala. "Ve WWE bychom mohly udělat skvělou show. Dveře jsou stále otevřené, pokud budou chtít reagovat."