Legendární Tyson povečeřel s boxerským šampionem Furym

Tyson Fury.

Tyson Fury.FOTO: DAZN


Iron Mike a Gypsy King, jak se ve světě boxu přezdívá Miku Tysonovi a Tysonu Furymu, vyrazili do Saudské Arábie, kde se oba zúčastnili tolik očekávaného zápasu celebrit mezi Jakem Paulem a Tommym Furym. Při této příležitosti se sešli na společné večeři. Mike Tyson se na svém instagramovém účtu pochlubil videem ze zmíněné večeře, které komentoval slovy:


"Dva Tysonové jsou lepší než jeden." Stalo se tak poté, co Mike Tyson promluvil o svém vzrušení před nedělním zápasem, protože v té době ještě nevěděl, kdo Tommy je. Tommy Fury je totiž nevlastním mladším bratrem Tysona Furyho. O to zajímavější bylo asi pro Mika Tysona zjištění, že Tyson Fury je opravdu pojmenovaný podle boxerské legendy.

John Fury, otec Gypsy King a Tommyho, byl také v Saúdské Arábii a připravoval svého syna na zápas. Již dříve prozradil, jak Tysona pojmenoval po bývalém mistru světa, a Iron Mike mu poděkoval za toto gesto, když se tento týden setkali tváří v tvář. John řekl Tysonovi:


"To je on, muž, po kterém jsem pojmenoval svého syna. Nejlepší těžká váha své éry, nejlepší mladý muž, který se kdy narodil. Michael Tyson." Veterán odpověděl: "Váš syn posunul titul na další úroveň." John Fury odpověděl: "Nenechá na holičkách tvé jméno, Michaeli." Mike Tyson dodal: "Děkuji a vážím si toho. Nechtěl jsem to říkat veřejně, ale jsem poctěn. Děkuji, opravdu," citoval rozhovor server The Sun.

Mezi dalšími zúčastněnými hvězdami byl i Cristiano Ronaldo, ke kterému se přidal právě Mike Tyson. Iron Mike, který fandí Paulovi, dále pro server talkSPORT prohlásil: "No, má zkušenosti s boxem. Boxoval už předtím, protože se to projevilo v jeho zápasech a vyhrál proti lidem, které by neměl porážet. A poslouchejte, nemyslím si, že ho sem přivedli, aby prohrál, protože je dobrý pro boj a je dobrý pro box. Vydělává víc peněz než boxerští šampioni. Takže je to záhada."