Kulturistka má takové bicepsy, že si jí pletou s chlapy

Líbí?

Líbí? FOTO: Profimedia.cz


Seznamte se s osobní trenérkou, fitness modelkou, podnikatelkou a profesionální kulturistkou Theresou Ivancik z americké Pensylvánie. Tato žena se věnuje posilování už od dospívání. Ve svých dvaceti se inspirovala ve fitness časopise a rozhodla se, že dosáhne stejně svalnaté postavy, jako viděla na fotkách. 


V roce 2007 začala trénovat na svou první soutěž v kulturistice. Poté se seznámila se svým snoubencem Jeffem Haranem, který je specialistou v oboru. Díky Jeffovi změnila jídelníček a s jeho pomocí si jde za svým snem. 

Od té doby se Theresa účastnila mnoha kulturistických soutěží a v roce 2020 získala na Rising Phoenix World Championships skvělou sedmou pozici. Theresa nabrala tolik svalové hmoty, že ji často lidé mylně považují za muže a často se setkává s kritikou od internetových trollů.

Kulturistika je sport, který mnoho lidí spojuje s muži, ale Theresa Ivancik je živým důkazem toho, že ženy mohou v tomto odvětví dosáhnout velkých úspěchů a stát se vzorem pro další generace.


Theresa Ivancik je respektovanou a uznávanou kulturistkou, která vytvořila úžasnou kariéru a získala mnoho titulů a ocenění. Její příběh je inspirací pro všechny, kteří chtějí dosáhnout svých cílů, ať už v kulturistice nebo v jiném oboru.

Ivancik se narodila a vyrostla ve Spojených státech a od mládí projevovala zájem o sport a fitness. Její cesta k profesionální kulturistice však nebyla vždy hladká. Musela překonat mnoho překážek a pracovala tvrdě, aby dosáhla svých cílů.

Jednou z věcí, které z ní udělaly úspěšnou kulturistku, byl její závazek vůči tréninku. Theresa trénovala intenzivně a systematicky, aby vybudovala svalovou hmotu a zlepšila svou fyzičku. Důležitou součástí jejího tréninkového režimu byla i správná výživa, která jí pomohla dosáhnout optimálního výkonu a vzhledu.