Krásná golfová nadšenkyně se pochlubila, že její sexy obsah sledují i velmi slavné osobnosti

Paige Spiranac.

Paige Spiranac.FOTO: Profimedia.cz


Paige Spiranac prozradila, že v jejích zprávách na Instagramu se objevily i zprávy od velmi slavných osobností. Zprávu přinesl portál thesun.co.uk. V roce 2016 tato krásná influencerka neuspěla se svou snahou hrát naplno na LPGA Tour, ale i tak se v golfu stala velmi významným jménem.


Hvězda, kterou na Instagramu sleduje 3,7 milionu lidí, své fanoušky pravidelně zaujímá směsicí golfových tipů a poutavých fotografií. Nedávno 30letá Paige prozradila, že jí věnují pozornost i celebrity.

"Pár jich bylo, které byly překvapivé a cool," odpověděla na otázky fanoušků na Instagram stories. "Je ale špatné, když vás pak přestanou sledovat, a vy si říkáte: 'No super, co jsem to zase udělala?'"

"Tajemstvím je, že většinou vás nesledují, ale pošlou vám přímo zprávu. Takže jsem měla několik zpráv od lidí, kteří jsou prostě z jiného světa," pokračovala její odpověď na Instagramu. "Lidé, u kterých bych to vůbec nečekala, a říkám si, že je to vlastně docela super, že viděli můj obsah. Ale nikdy neřeknu, kdo to byl."


Zároveň Paige také přiznala, že by si přála, aby ostatní "napodobitelky golfu" byly kreativnější. Poté, co Paige v oblasti golfových influencerů prorazila ji následovaly takové osobnosti jako Grace Charis, Waiyi Chan či Lauren Pacheco. "Říká se, že napodobování je největší formou lichocení, takže jsem hrdá na to, že mohu být inspirací pro všechny tyto ženy," cituje její reakci k situaci server The Sun.

"Přiznávám, že si vážím kreativity a přála bych si, aby se mě nesnažily kopírovat. Od toho, jaké oblečení si oblékám, přes to, jak si češu vlasy, až po popisky a stylizaci jednotlivých fotek," pokračuje Paige. "Bylo by hezké, kdyby se alespoň trochu lišily, a myslím, že by jim odlišnost vlastně prospěla. A ne, aby byly úplně, úplně, úplně stejné."