Krásná a talentovaná panenka. UFC ring girl znovu ohromila fanoušky

Brittney Palmer.

Brittney Palmer.FOTO: Profimedia.cz


Brittney Palmer jedním z posledních příspěvků na sociálních sítích vyvedla fanoušky z míry. Krásná UFC ring girl se totiž na Instagramu pochlubila zasněnou fotkou z dovolené.


36letá Brittney byla na setu dvou fotek vidět v černých plavkách, jak se opírá o zeď v úchvatném Toskánsku. "Toskánský sen," opatřila popiskem příspěvek. 

A fanouškům se očividně líbil. "To je ale panenka!" napsal pochvalně jeden z nich. "Nádhera," přidal se další. "Sakra, ty jsi tak sexy," rozplýval se třetí fanoušek. "Je legální tohle nosit?" zeptal se okouzleně poslední.

Brittney si vedle svého působení v UFC pečlivě vytvořila kariéru umělkyně. Její malířský talent se rozvinul v jejích 21 letech, poté co ji srazilo auto a ona se tři měsíce zotavovala. Štětec jí v tu chvíli sloužil jako lék, kterému dávala přednost před léky proti bolesti. Od té doby vybrala více než 80 000 liber na charitu, zatímco vystupovala v UFC a vybudovala si komunitu fanoušků na sociálních sítích.

"Když jsem pózovala pro Playboy, Maxim nebo FHM a vy byste si přečetli některý z těch článků a rozhovorů se mnou, dočetli byste se, že jsem také umělkyně," svěřila se kráska portálu Sun Sport.


"Chodila jsem na uměleckou školu. Vždycky jsem to prosazovala vedle své značky. Přesto mi spousta lidí nevěří, že jsem malířka. Vždycky jsem byla autentická tím, kdo jsem. Ráda fotím a jsem glamour, ale také jsem ráda kreativní a umělkyně."

Svému umění dala větší prostor v době koronavirové pandemie v roce 2020. Brittney tehdy zůstala bez práce a musela si najít nový zdroj příjmů. Obrátila se proto na platformu OnlyFans, kde mohla svou značku kontrolovat bez jakýchkoli kompromisů. Nejdůležitější však je, že Brittney má díky tomu dokonalou galerii, kde může vedle sexy fotek v bikinách prezentovat i svá umělecká díla.

Její obrazy si získaly spoustu celebrit. Ze světa UFC mají její obrazy například Conor McGregor, Amanda Nunes, Jon Jones nebo Joe Rogan. Její díla však vlastní i hvězdy, jako je Lady Gaga či frontman Aerosmith Steven Tyler.