Kráska z oktagonu ukázala na střelnici zadeček v průsvitných legínách

Arianna Celeste.

Arianna Celeste.FOTO: Profimedia.cz


Arianna Celeste velmi potěšila své fanoušky, když zveřejnila fotky ze střelnice, kam si vzala černé a průsvitné legíny. Nadšené reakce napříč internetem na sebe nenechaly dlouho čekat. 


Sedmatřicetiletá oktagon girl z UFC je zbožňována fanoušky po celém světě a i díky svému působení v americké organizaci si vysloužila neuvěřitelných 3,2 milionu věrných sledujících na Instagramu. A téměř denně je dráždí pikantními snímky. Nedávno například svoje fanoušky potěšila zásobou slunečných fotek ze své dovolené v Mexiku.

Na konci března se však rozhodla si udělat volno v rozvrhu a jít si trochu zastřílet na střelnici. Tam pak předvedla několik přesných výstřelů na terč. Krátké video spolu se svým střeleckým výkonem zveřejnila Celeste na svém Instagramu. Video se nese v uvolněném duchu a je vidět, že si hvězdná oktagon girl střelbu užívala. Fanoušci si však nemohli nevšimnout jejích průsvitných legín, které si ten den oblékla, zatímco při střelbě špulila zadeček na kameru foťáku. Tento outfit nešel přehlédnout.

V komentářích pod videem se pak objevovaly výroky jako "Sakraaaaa,", "Absolutně nádherná dáma a krásný postoj," či "Více žen by mělo být jako vy,". "Perfektní volba kalhot, které si můžete na sebe vzít na střelnici," dal si s hodnocením o něco více práce další z fanoušků.


Kráska mexicko-filipínského původu debutovala jako oktagon girl v roce 2006 v nevadském Hard Rock Hotel and Casino. Ten samý rok byla dokonce zvolena magazínem Fighters Only "Ring Girl roku".

Následně byla od roku 2008 až do roku 2011 opakovaně volena jako "Ring Girl roku" na světových cenách MMA. Rok 2012 už pro ni tak úspěšný nebyl, jelikož prohrála nad Brittney Palmer. Titul však znovu získala v roce 2014.

Celeste také dělala modelku pro časopisy jako je Maxim, Sports Illustrated či Playboy. Když pózovala nahá pro listopadové číslo Playboye v roce 2010, dané číslo se stalo jedním z nejprodávanějších toho roku.