Kotlár poslal vzkaz zpoza mříží. Stal se kápem, péruje 66 spoluvězňů

Jaroslav Kotlár.

Jaroslav Kotlár.FOTO: Clash of the Stars


V Clash of the Stars zatím absolvoval tři zápasy, na ten čtvrtý si bude muset nějaký čas počkat. Místo do klece nastoupil Jaroslav Kotlár v listopadu do vězení, podle všeho se mu tam ale daří víc než dobře. V pátek se mu nějakým způsobem podařilo kontaktovat okolí skrz sociální sítě a do světa poslal povzbudivou zprávu. Podělil se o radost z povýšení!


"Všechny vás srdečně zdravím. Zdravím svou rodinu, všechny kamarády, své fanoušky i všechny pravé bojovníky. Zdravím taky všechny z Clash of the Stars a organizátory. Chci, abyste věděli, že jsem tady v Rapoticích povýšil. Dostal jsem se na pozici barákovýho," pochlubil se Jarda na Instagramu a navrch přidal podrobnosti. 

"To znamená, že mám na starosti celý oddíl, 66 muklů. Pětkrát denně je musím seřvat při sčítáku, ať stojí v řadě. A když přijde vedení od věznice, sdělím jim, na jaký cimře zůstal ležící vězeň. Potom mám na starost rajóny. Rozdávám úklidy záchodů a koupelen. Teď jsem začátečník, tak se teprve rozkoukávám, ale barákový je prostě kápo. Všichni mě musí poslouchat a jsem rád a vděčný za to, že jsem takovou funkci dostal," konstatoval Kotlár, který se stal jedním z nejpopulárnějších zápasníků Clashe.


Svou misi tam začal řežbou s Karlosem Bendou, jemuž podlehl už v prvním kole. V kleci strachu a bolesti sice popravil Lukáše Huhu Procházku, následně ale nestačil na Mark Datla Valáška. Sice si pak začal domlouvat souboj s Rendysem Blahovským, v tu dobu už ovšem věděl, že ho čeká delší pauza. Za neplacení alimentů dostal údajně 18 měsíců. 

"Připravuji se dál na zápas v Clash of the Stars. Každý den trénuji a tvrdě na sobě makám. Je vidět velká změna. Přijdu si pro vítězství," dodal Kotlár a připsal adresu i bankovní účet pro případ, že byste ho chtěli finančně podpořit. 

Dočkáme se jeho bitvy s Rendysem, až bude zpátky na svobodě?