Když přitvrdí, ustřelím mu hlavu, plánuje trosečník před fackovací premiérou

Adam Raiter má plán...

Adam Raiter má plán...FOTO: Red Face


Před sedmi měsíci zvládl životní výzvu, v bitvě trosečníků si připsal skalp Nathana Dzaby. Pak si pohrával s myšlenkou, že po Oktagonu zkusí oslnit i v Clash of the Stars, nakonec však MMA vyměnil za fackovanou. Na premiérovém turnaji Red Face zkusí truhlář Adam Raiter 22. dubna v O2 Universum poslat k zemi spolumajitele organizace Jakuba "Freescoota" Smreka. A nebude to zadarmo


Adame, co vás zlákalo k účasti ve fackované?
Upřímně, nabídli mi zku*veně velký balík. Chystám nějaké své projekty, takže prachy se mi hodí. Navíc ještě můžu proplesknout Freescoota, což je milý bonus k tomu. Chci ho zfackovat za to, že podporuje takový bizár. 

Vy dva se v lásce moc nemáte…
Přijde mi, že je strašně drzej. Zároveň má ale můj respekt. Věřím tomu, že až ho profackuju, tak ho to převychová a pak už to bude fajn kluk. 

Co si o fackované myslíte jako takové?
Za mě je to fakt bizár, nemůžu si pomoct. Třeba budu po turnaji mluvit jinak, ale teď mi to přijde něco jako páka. A ta se mi líbí víc. 

Třeba si to své publikum najde…
To je samozřejmě možné. Ani v případě Clash of the Stars zprvu nikdo nevěřil, že se chytne, nakonec si ale fanoušků našlo až dost. Třeba se to povede i Red Face. 


Nemáte trochu obavy, co vás vlastně čeká? MMA je sport, kdežto tohle může být o jedné facce…
Kdyby stál proti mně kdokoliv jiný než Freescoot, tak obavy asi mám. Takhle ale fakt ne. Vždyť je to ještě dítě. 

Dá se souboj natrénovat?
Možná ano, ale já to dělat ani nemusím. Dobře vím, že má ze mě Freescoot strach. Jestli mi dá plnou ránu, dám mu ji hned taky. Potom uvidíme, kdo koho vypne. 

Bude podle vás klíčové, kdo začne?
Asi bych byl radši, kdyby začal on. Když přitvrdí, ustřelím mu hlavu a bude hned hotovo. 

A ještě k těm penězům. Prozradíte, jak lukrativní nabídku jste od Red Face dostal? 
Odpovím způsobem, že na zápas v Oktagonu jsem musel trénovat tři měsíce. Tady nemusím trénovat vůbec a ta suma je ještě větší.