Kdybych si nevěřil, že můžu Bejra porazit, tak do zápasu vůbec nelezu, vzkázal Kajínek

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Red Face


Bude největší "hvězdou" turnaje Red Face 4. Soupeřem šéfa organizace Aleše Bejra, s nímž si dá zápas v MMA. Bývalý vězeň Jiří Kajínek se připravuje na svou premiéru v kleci, na svých youtubových stránkách se pak pustil do srovnání Red Face s Oktagonem. Respektive upřesnil, že srovnávat obě tyhle show absolutně nejde, k tomu se vyjádřil na adresu soupeře. "Kdybych si nevěřil, že můžu Bejra porazit, tak do zápasu vůbec nelezu," vzkázal jasně.


"Část z vás se hrozně diví, proč jsem se rozhodl to vzít, jestli to mám zapotřebí. Jestli si uvědomuju, jaké je to dno a tak. Omlouvám se, ale já bytostně nesnáším ty lepšolidi, kteří kritizují ostatní, že dělají nějakou hroznou věc, že jim nesahají ani po kotníky. Setkávám se s tím dnes a denně, že někdo označuje toho druhého za méněcenného. Když ale vidíte, jaké jsou ti lidi schopni vytvořit bláboly, tak se tomu jenom usmíváte," řekl Kajínek a nepřímo zaútočil na šéfa Oktagonu Ondřeje Novotného, byť konkrétně ho nejmenoval.

"Říkat, že je Red Face dno, je prostě hloupost. Vím, kdo s tím přišel, kdo to vymyslel, ale nechápu ty, co se toho tolik chytli. Porovnávat Oktagon a Red Face je totiž zkrátka nesmysl. Zatímco ta první organizace je o profesionálních sportovcích, ta druhá jen o zábavě. O tom, abyste se dobře bavili. Samozřejmě i o penězích, ale pro ně se dnes dělá úplně všechno. Je to tedy jedno s druhém," brání nejslavnější vězeň v Česku svého nového zaměstnavatele.

Zároveň připomněl, že nabídky jít se pobít do klece dostával už mnohem dřív, dosud všechny ale odmítal. Čekal, až mu vyprší sedmiletá podmínka, k čemuž dojde 23. května. Do zápasu s Bejrem nastoupí o tři týdny později.


"Konečně tak mohu trochu víc zariskovat, jít se pobavit. Je mi 63 let, jsem starý člověk. Skoro důchodce. Mohl bych se na to vykašlat, ale v životě se má zkusit všechno. Nepiju alkohol, nefetuju, tak se na mě nezlobte, že si půjdu zkusit zápas s Bejrem," řekl Kajínek.

Potvrdil, že celou výplatu věnuje tomu, kdo mu pomůže dosáhnout úplného očistění jeho jména. Že by se mu tímto svérázným způsobem ale podařilo najít nové svědky, vypadá dost šíleně. Možná ještě víc než samotný zápas.

"Jestli Aleš říká, že mě pošle do nemocnice nebo dokonce na krchov, tak já se tomu jenom usmívám. Přesto je třeba říct, že můžete být sebelepší, že si můžete věřit o to víc, ale pak stačí jedna rána a je všechno jinak. Kdybych si nevěřil, že můžu Bejra porazit, tak do zápasu vůbec nelezu," podotkl s tím, že Psychopata zná asi sedm let a považuje ho za správného kluka. 

Bude stejně mluvit i po boji?