Každý turnaj je lepší a lepší. Přišlo mi, že část lidí nechápe anatomii lidského těla, prozradila kráska z Clashe

Inked Dory.

Inked Dory.FOTO: se souhlasem Inked Dory


V Clash of the Stars bojovala už dvakrát. Podruhé v sobotu na turnaji Seven Sins, její soupeřkou byla opět Denča Ryndová. Po bitvě dvě na dvě si to daly jedna na jednu a Inked Dory skončila tentokrát v roli poražených. Co by ji přimělo k návratu a jaký názor má na Nikolu Lauberovou, o tom tahle sličná plavovláska promluvila v rozhovoru.


Dory, začněme tím, jak jste si užila zápas s Denčou?
I když jsem prohrála, užila jsem si to moc. Dá se říct, že jsem spokojená. Myslím si, že my obě jsme předvedly sportovní výkon, že se na to dalo koukat. To je to, o co mi šlo ze všeho nejvíc. Abychom spolu udělaly hezký zápas. 

Hned v kleci došlo k usmíření. 
Je to tak. Jak náš zápas skončil, šla jsem za ní a ocenila její výkon, ona ten můj taky. Denča je moc šikovná holka. V kleci to znovu dokázala. Osobně si myslím, že ať už máte s někým jakýkoliv spor, vyřešit ho právě tam je ta nejlepší možnost ze všech (směje se). Minimálně pro mě je to tímhle uzavřené. 

A co vaše budoucnost v Clashi? Budete v něm bojovat dál?
Zápasit už asi nebudu. Moc ráda ale na turnaj přijedu jako divák, protože tahle show mě vážně moc baví. Clash je skvělá organizace. Mám fakt radost, že její úroveň rapidně stoupá, že každý turnaj je lepší a lepší. Lidi jsou nadšení a já taky.


V kleci vás už ale tedy neuvidíme? 
Myslím si, že asi ne. Když přijde nějaká bombastická nabídka, možná to přehodnotím, takhle mi to ovšem stačilo. Miluji tréninky, další zápas ale neplánuji. 

Chcete si teď od všeho hlavně pořádně odpočinout? 
Přesně tak. Doufám, že co nejdříve odletím do teplých krajin. 

Zaujala jste v kleci, ale i na vážení. Jaké byly reakce okolí na to, že tričko jste měla na sobě jen nakreslené?
Reakce byly takové smíšené. Někdo to ocenil, někdo ne. Přišlo mi, že část lidí nechápe anatomii lidského těla, ale proč ne (směje se). Já myslím, že to nebylo nic nevkusného, že to bylo docela zajímavé. A taky skvělá zkušenost pro mě. Vůbec poprvé jsem si vyzkoušela body painting a musím říct, že mě to fakt bavilo. 

To Nikola Lauberová chtěla zajít mnohem dál. Mluví se o tom, že do klece plánovala jít skoro nahá. Váš názor na věc? 
Vím o tom. Byla jsem s ní totiž v šatně a udělalo mi radost, že odešla předčasně pryč. Jasně, já jsem na vážení dělala show taky, ale kozy snad nejsou nic tak strašného, koneckonců je viděli už všichni. Co ale vím, ona chtěla nakráčet do klece fakt nahá, jen s nějakými maličkostmi na určitých místech. Za mě tohle v pořádku už není. Zvlášť když na turnaji byly i děti. Nevím, jestli vůbec pochopila, že tohle by už bylo vážně moc. On je totiž rozdíl dělat show a hrotit to až do extrémů. Když nebylo po jejím, sbalila se a odešla pryč, podle mě ale hledala jen výmluvu, proč do klece nenastoupit. Podle mě se z Lady Dee normálně po*rala.