Jsem rád, že se ode mě fanoušci neodvrátili. Se Žralokem nechci mít nic společného, řekl policista z Clashe

Petr Reif.

Petr Reif.FOTO: Clash of the Stars


Nejslavnější policista Česka šel v sobotu do klece. Petr Reif se na Clash of the Stars 7 utkal s raperem Elmem, vítězem krásné bitvy se však mohl stát jen jeden z nich. A byl to zpěvák, který strážce zákona přemohl na body. "Elmo je super člověk. Jsme kamarádi a vítězství mu přeju," řekl oblíbený Maniac Cop v rozhovoru pro outsport.cz. Zároveň přiznal, že nejen podle něj měl být výsledek opačný. 


Petře, jak byste popsal svou premiéru v Clashi?
Asi takhle. Skoro každý, koho jsem po zápase v hale potkal, mi říkal, že vyhrát jsem měl já. Rozhodčí to ale dali soupeři a já mu to fakt přeju. Nic se neděje. Sláva vítězi, Elmo je moc fajn kluk. Jen je tedy pravda, že já i můj trenér jsme výsledek zápasu viděli jinak. 

Proč podle vás přisoudili sudí triumf Elmovi?
To nevím. Druhé kolo bylo stoprocentně moje. Třetí asi jeho, protože mě v něm dvakrát tvrdě trefil. Kdo ale ten zápas viděl… Třeba můj trenér výsledek neunesl, z klece odešel naštvaně pryč. Nevěřil, že by to mohli dát soupeři, ale zkrátka je to tak. Znovu ovšem říkám, že se nic hrozného nestalo, nedělám z toho bůhvíco. Prostě jsem prohrál na body, to snad není žádná ostuda. Navíc Elmo je super člověk. Jsme kamarádi a vítězství mu přeju. 

Co jste říkal na super atmosféru? 
Atmosféra byla fakt parádní. Na turnaji bylo necelých jedenáct tisíc lidí a já jsem strašně rád, že jsem mohl být u toho. Přiznám se, zprvu jsem měl z toho trochu strach. Bál jsem se, co se mnou hukot v hale udělá, do klece jsem ale šel naprosto uvolněný. Že jsem nevyhrál, to se bohužel někdy stává. 


Hala byla evidentně na vaší straně. 
Je to tak. I Elmo mi po zápase říkal, že i když vyhrál, nikdo mu ani moc nezatleskal, nedočkal se žádného wow. Přitom díky kurzům mohl lidem vydělat dost peněz. 

Jaké reakce jste měl vy? 
Veskrze jen pozitivní. Jsem rád, že se ode mě fanoušci neodvrátili, ani když jsem prohrál. Naopak mi gratulovali, že jsem předvedl krásný zápas. Děkuji jim za to. 

Co vaše budoucnost v Clashi? Chtěl byste si tam domluvit další zápas?
Myslím, že teď není na pořadu dne, abych někoho vyzýval. Slušnost by mi to nedovolila. Po porážce jsem v pozici, kdy musím čekat na výzvu, na nabídku od Clashe. Pokud přijde, samozřejmě ji zvážím. 

Na tiskovce před turnajem se do vás dost navážel Žralok. Chtěl byste jít do klece s ním? 
V tomhle budu jako Karlos Benda a řeknu, že se Žralokem nechci mít nic společného. V mém škádlení s Rendysem totiž vůbec nefiguroval, nic mu do toho není. On to ví, ale nemůže si pomoct. Je ten typ, co se na každé tiskovce chce co nejvíc zviditelnit, proto tam vždycky takhle vyvádí. Vtipné ale bylo, že u mě se spletl. Já jsem totiž Bendu nevyzýval. Utkat se s ním chce Elmo, ne já. Žralok si to popletl, ale nemá smysl to už řešit. Každý jsme nějaký. Před turnajem jsem Žraloka slušně pozdravil, on nějak odvětil. Jedeme dál.