Jsem na dávkách, přiznala Droběna z Red Face. Zalehla Bejra, soupeřku srazila k zemi

Co vše se na Red Face stane?

Co vše se na Red Face stane?FOTO: Red Face


Říká si princezna Droběna a bude jednou z hlavních tváří Red Face 3. Čtvrttunová Lucie Kotlárová sice v kleci ještě nic nepředvedla, slyšet je však víc než dost. Za peníze je ochotná udělat a říct naprosto cokoliv. Když v podcastu 2 Face začala urážet oba Karlose (Vémolu s Bendou), příliš se to nelíbilo ani šéfovi organizace Aleši Bejrovi. Fanouškům se zase nebude líbit to, čím se Droběna živí. Nedělá totiž nic. 


"Dřív jsem ale pracovala. Dělala jsem v motorestu kousek od mého bydliště. Když tam náklaďák navezl sudy s pivem, nosila jsem je po dvou, všichni na mě čum*li, jako by nechápali. Pak tam ale postavili dálnici a motorest mi zrušili, tak teď jsem na dávkách," pochlubila se Droběna s tím, že za nic nedělání jí úřady platí velmi slušně.

"Jo, platí dobře. Mám sedm dětí, jen bych potřebovala porodit ještě jedno a dvě dát pryč, abych dostala těch 70 tisíc," konstatovala obtloustlá princezna, která celý podcast pojala jako vlastní show. 

Kloudná věta z ní nevylezla, nadávek byla ale plná. Svou soupeřku Regínu opakovaně nazvala k*rvou, několikrát se opřela i do dvou Karlosů. Jako vždycky útočila na Vémolu s Bendou.

"Chtěla jsem je oba, jenže oni se mě bojí. Jsou to jenom špíny. Kdyby byli co k čemu, tak přijmou mou výzvu a nedávají mi tady tuhle malinu," poznamenala Kotlárová a pokračovala. 


"Vémola se mě bojí. Vím to, protože jsem na něj napojená, my cikáni to tak máme. Má ze mě strach, protože v kleci bych ho zalehla a bylo by po Terminátorovi. On by mě však nezaplatil. Já bych ho nejradši zabila hned," začala burácet, na což se Bejr Karlosovi omluvil. 

Když Droběně pohrozil pokutou, bez váhání ho zalehla, potom útočila na soupeřku. Samozřejmě to byla jen šou okopírovaná z Clashe, ale na bizár za hranou bude Red Face evidentně sázet. Droběna doufá, že velký zájem o ni bude i po zápase. 

"Mám spoustu nabídek, píše mi hodně chlapů. Tak proč toho nevyužít. Přišly už nabídky na focení spodního prádla a spoustu dalších věcí," tvrdila Droběna, která plánuje svou soupeřku v kleci pozřít.

Když ji Regína dala při staredownu facku, hned po ni vystartovala, následně srazila k zemi i kameramana. Zda takový elán bude mít i v samotné kleci, se dozvíme 6. dubna na Red Face.