Joshua po výhře zamířil do sauny. Teď už kuje plány na další bitvy v ringu

Po výhře do sauny.

Po výhře do sauny.FOTO: Profimedia.cz


Ihned po svém vítězství nad Jermainem Franklinem se Anthony Joshua začal aktivně regenerovat. Na Instagramu zveřejnil fotky ze sauny.


Boxerovo sobotní vítězství nad Jermainem Franklinem bylo jeho prvním od prosince 2020, takže si mohl úspěšně odškrtnout 12 kol v ringu a další den pak strávil regenerací v sauně. Selfie ze sauny zveřejnil ve svých Instagram stories.

Zajímavé je, že tím zároveň Joshua oznámil, že za 12 týdnů ho čeká další zápas, jelikož jeho promotér Eddie Hearn ho chce v roce 2023 poslat na tři zápasy. "Chtěl bych, aby si trochu odpočinul, pak se s Derrickem Jamesem vrátil do Texasu a pokusil se uspořádat zápas na konci léta a pak se pokusil zápasit v prosinci," řekl Hearn během tiskové konference, která proběhla po zápase. "Bylo by to skvělé pro jeho kariéru," citoval jeho slova server boxingscene.com.

Sobotní zápas v Londýně a výhra nad Američanem Franklinem byla pro Joshuu velmi důležitým nakopnutím kariéry po sérii dvou porážek s Oleksandrem Usykem. Navíc to vypadá, že Joshua je připravený na superzápas, jelikož se už hovoří o výzvě k získání titulu mistra světa WBC proti Tysonu Furymu.

"Znáte mě, snažím se a poskytuji fanouškům cokoliv, co žádají, kohokoliv žádají, takže Fury jste říkali?" řekl Joshua fanouškům během své řeči po zápase.


"Míč je teď na jeho straně. Bylo by mi ctí utkat se o titul mistra světa v těžké váze organizace WBC. Stojím tady a hrdě říkám, že by to byla pro mě čest. Takže ať už jste kdekoli, pokud mě posloucháte, znáte můj management, znáte mého promotéra, už jsme spolu vedli dialog, takže doufejme, že se to podaří co nejdříve," dodal Joshua. 

"Nemládneme! Nemůžu se dočkat, až se vrátím do Texasu, budu se rozvíjet a tlačit se dál, protože nás čeká ještě větší souboj. Nemůžu se dočkat dalšího velkého zápasu," pokračoval.

"Myslím, že zápas ukončil dobře, hodně se učí a na mnohém pracuje," dodal Hearn. "Ale jak řekl, nemládne. Byli bychom ochotni vést tyto rozhovory nyní, abychom šli rovnou do zápasu s Tysonem Furym v létě. Je tam třeba Dillian Whyte nebo Deontay Wilder, zkrátka potenciál spousty dobrých zápasů."