Jednoho nasypance jsem už dal, teď porazím i toho druhého, usmívá se Grznárův titulový soupeř

Do boje...

Do boje...FOTO: Clash of the Stars


Už navždy bude tím prvním, kdo v Clash of the Stars získal pás šampiona, v červnu o něj možná ale přijde. Slovenského rappera Tomáše "Dynama" Križana čeká první titulová obhajoba. V hlavním zápase COTS 8 v Ostravě se utká s vyhlášeným silákem Filipem Grznárem, který tak dostane šanci stát se dvojnásobným králem organizace. Dynamo mu však hodlá do jeho plánů hodit vidle. "Jednoho nasypance jsem už dal, teď porazím i toho druhého," zasmál se přemožitel Marka Valáška v rozhovoru pro outsport.cz.


Tomáši, jak se těšíte na titulový zápas s Filipem Grznárem?
Těším se moc. Ze všech zápasů, které jsem v Clashi zatím měl, mě bude tenhle bavit asi nejvíc. 

Bude zároveň ten nejtěžší?
To rozhodně ano. To je zcela bez debaty. 

Není trochu nefér, že jdete o váš pás, nikoliv o Grznárův?
Trošku nefér to samozřejmě je. Ale utkáme se v rámci mojí střední váhy, takže jde on za mnou. Jelikož stabilně vážím kolem 85 kil, zápasit o pás v 93 bych asi ani nechtěl. 

V titulovém zápase jste porazil Datla Marka Valáška, tohle ale asi bude o něčem jiném…
Naprosto. Filip bude tvrdší a silnější než Marek. Ale asi takhle, jednoho nasypance jsem už dal, teď porazím i toho druhého (směje se). 


Co vy a sypání? Jste razantně proti? 
Já nesypu. Přiznám se, že jsem o tom chvíli přemýšlel, ale řekl jsem si, že to nemám zapotřebí. Radši půjdu přírodní cestou. Ta mi dává smysl mnohem víc. 

Předpokládám, že váš zápas se ale moc nevyhrotí. Grznár o vás mluvil celkem hezky. 
Já i on jsme dospělí chlapi. Nemusíme jeden o druhém vykládat hlouposti, aby nás to bavilo. Jdeme udělat co nejlepší sportovní výkon. Pobavit sebe i fanoušky, vydělat si peníze. 

Čím se odměníte, až obhájíte pás? 
Drogy, ku*vy, chlast (směje se)!

A stále platí, že o zápas s Vaškem Mikuláškem nemáte zájem? 
S Vaškem bych nikdy nešel a on to ví. Nemělo by to žádný smysl. Je na úplně jiném levelu než já, prohrál bych s ním do 20 sekund. A když ne, vypadalo by to stejně jako jeho bitva se Žralokem. Ten zázrakem nějak přežil, jen nikdo neví jak.