Je to venku. Paul má novou přítelkyni, je to nejatraktivnější rychlobruslařka na světě

Jutta Leerdam.

Jutta Leerdam.FOTO: Profimedia.cz


Vypadá to, že se Jake Paul na internetu přiznal k nové partnerce. V pondělí zveřejnil fotky s rychlobruslařkou Juttou Leerdam, které podle deníku The Sun potvrzují domněnky o jejich vztahu. 


Boxer a hvězda z Youtube se na konci loňského roku rozešla se svou dlouholetou partnertkou, influencerkou a modelkou Julií Rose. A hned v únoru se na vlastní pěst Paul vydal do Saúdské Arábie, kde nad ním vybojoval Tommy Fury vítězství, což byla pro Paula první porážka v jeho boxerské kariéře.

Minulý týden se ale objevily zprávy, které Paula spojovaly s 24letou nizozemskou rychlobruslařkou Leerdam a tento týden se dvojice na Instagramu podělila o společné snímky. Na jedné fotografii se drží za ruce a na další byl Paul zachycen, jak se ji snaží stáhnout k sobě pod své tričko. "Teď jsem Nizozemec," doprovodil fotky popiskem boxer a označil k tomu i svou novou přítelkyni. Leerdam také sdílela fotky, na kterých je s Paulem. "To je ono," napsala. 

Leerdam, označována jako nejvíce sexy rychlobruslařka na světě, získala v prosinci zlatou medaili na Světovém poháru v rychlobruslení v Calgary. V závodě na 1000 metrů obsadila první místo, což bylo její čtvrté nejlepší umístění v řadě v této disciplíně. Rychlobruslařka se navíc může pochlubit třemi miliony sledujících na Instagramu.

O jejím údajném vztahu s Paulem se objevily první spekulace už minulý měsíc v listu De Telegraaf. "Jsou spolu v kontaktu už několik měsíců. Vzniklo to přes Instagram," uvedl zdroj. 


"Jutta byla v Miami už před několika týdny... Teď je zase v Miami kvůli vystoupení Jakea Paula. Pak se bez něj vrací domů."

Sama Leerdam byla do loňského léta ve vztahu s kolegou rychlobruslařem Koenem Verweijem. "Užívám si to, i když nejsem typ, který by zůstal do konce života sám," cituje The Sun rychlobruslařku.
"Zatím je to fajn, ale nakonec bych si ráda s někým opravdu vybudovala vztah. Pořád mám ještě hodně lásky na rozdávání."

Čas teprve ukáže, zda je Jake Paul pro ni ten pravý.